comScore

Hercai 22. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

15 Kasım 2019, Cuma 23:29
Hercai 22. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

Hercai dizisinin son bölümü olan Hercai 21. bölüm yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 22. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 22. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Hercai dizisi 15 Kasım 2019 Cuma günü 21. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm sonrası Hercai 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Miran'a inanmasıyla başta Zehra dahil tüm Şadoğlu ailesini karşısına alan Reyyan, annesinin attığı tokatla yıkılır. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 20. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hercai dizisi son bölümlerde neler oldu?


Yaşadığı sevdanın tüm yükünü taşımaya hazır hissettiğini düşünürken annesinin verdiği tepki Reyyan'ı derinden yaralar ve babasının başına gelenlerden dolayı kendini suçlar. Reyyan'ın kendini suçlamasına dayanamayan Miran tüm sevgisiyle Reyyan'ı iyileştirmeye çalışır.

Diğer yandan Hazar'ın hayati tehlikeyi atlatıp gözlerini açması Şadoğlu ailesinde bayram havası estirir. Zehra kızına attığı tokadın pişmanlığını yaşarken, Reyyan'a vurma sebebinin doğru olup olmadığını öğrenmek ister. Babasının uyandığını öğrenen Reyyan Miran'ın yanında olmasının verdiği güçle hastaneye gelir. Reyyan babasına kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, herkesin aklında tek bir soru vardır. Acaba Hazar Şadoğlu'nu iten gerçekten Miran mıdır?
Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai, Tüm Kişiler kategorisinde %8,36 izlenme oranı ve %20,02 izlenme payı alarak en çok izlenen yapım oldu.

Hercai'nin 20. Bölüm etiketi babam ölürse, Twitter Türkiye Trending Topics listesinde 2. sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar kalmayı başardı.HERCAİ DİZİSİ BAŞROL KARAKTERLERİ

Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır.

Reyyan Şadoğlu 

Hazar ve Zehra Şadoğlu'nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu'ndan asla görememiştir.

Nasuh Şadoğlu 

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Azize Aslanbey 

Aslanbeyler'in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadındır Azize. Tam yirmi yedi yıl önce bir intikam yemini etmiştir.
 

Hercai 22. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 21. bölümün yayınlanmasının ardından Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 22. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 22. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 22. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 22. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (13 Aralık 2019)