comScore

Hercai 18. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

18 Ekim 2019, Cuma 23:39
Hercai 18. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

Hercai dizisinin son bölümü olan Hercai 17. bölüm yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 18. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 18. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

ATV'de Hercai dizisi 18 Ekim 2019 Cuma günü 17. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm sonrası Hercai 18. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Şadoğlu ailesinin hiçbir suçunun olmadığını kanıtlamaya çalışan Hazar diğer yandan Miran'ın geçmişle ilgili bildiklerinin gerçek olmadığını ispatlamak için eski bir tanıdıkla konuşmaya karar verir. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 18. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hercai dizisi son bölümlerinde neler oldu?


Reyyan'ın kaçırılması Şadoğlu çiftliğinde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratır. Miran, Reyyan'ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı göz ardı ederek Hazar Şadoğlu'yla iş birliği yapar. Hazar ve Miran'ın, Reyyan için bir arada hareket etmesi ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Bütün planların kurucusu olan Azize Aslanbey bu defa ''Ben yapmadıysam kim yaptı?'' düşüncesiyle kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan'ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

HERCAİ DİZİSİ BAŞROL KARAKTERLERİ

Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır.

Reyyan Şadoğlu 

Hazar ve Zehra Şadoğlu'nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu'ndan asla görememiştir.

Nasuh Şadoğlu 

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Azize Aslanbey 

Aslanbeyler'in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadındır Azize. Tam yirmi yedi yıl önce bir intikam yemini etmiştir.
 

Hercai 18. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 17. bölümün yayınlanmasının ardından Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 18. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 18. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 18. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 18. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>     

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"