comScore

Hercai 17. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

11 Ekim 2019, Cuma 23:56
Hercai 17. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

Hercai dizisinin son bölümü olan Hercai 16. bölüm yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 17. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 17. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Hercai dizisi 11 Ekim 2019 Cuma günü 16. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 16. bölümde neler oldu? Geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan'ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hercai dizisi son bölümlerinde neler oldu?


Azize Aslanbey, kurduğu oyunla akşlarına ikinci bir şans veren Miran ve Reyyan'ın Aslanbey konağına geri dönmesini sağlar. Yeni evlerinde saldırıya uğrayan Miran Şadoğlu, ailesinden şüphelenir. Reyyan, Miran'ın hesap sormaya gitmesine izin vermez. Babaannesinin baskılarına rağmen Reyyan'ın verdiği söze karşılık Şadoğlu ailesine hesap sormaya gitmez ve durmaya karar verir. Miran'ın değişmeye başlaması Reyyan'ın aşkları için verecekleri mücadelede tüm engelleri aşacaklarına dair inancını güçlendirir. Diğer yandan Reyyan'ın Aslanbey konağında kalmasını istemeyen Hazar gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran'a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hazar'ın bu hamlesiyle Azize'nin kurduğu planlar tehlikeye girer.

HERCAİ DİZİSİ BAŞROL KARAKTERLERİ

Miran Aslanbey

Aslanbey ailesinin soyunu devam ettirecek tek kişidir Miran Aslanbey. Babaannesi Azize Aslanbey tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adamdır.

Reyyan Şadoğlu 

Hazar ve Zehra Şadoğlu'nun büyük kızıdır Reyyan. Masum, saf ve temiz bir genç kızdır. Ailesine ve etrafındaki herkese sevgiyle bağlıdır. Ancak annesinden babasından, kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi Nasuh Şadoğlu'ndan asla görememiştir.

Nasuh Şadoğlu 

Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideridir. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Azize Aslanbey 

Aslanbeyler'in en büyüğüdür. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadındır Azize. Tam yirmi yedi yıl önce bir intikam yemini etmiştir.
 

Hercai 17. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 16. bölümün yayınlanmasının ardından Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 17. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 17. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 17. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 17. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>   

 

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.