comScore

Hercai 16. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

04 Ekim 2019, Cuma 23:44
Hercai 16. bölüm fragmanı izle - Hercai yeni bölüm fragmanı İZLE

Hercai dizisinin son bölümü olan Hercai 15. bölüm yayınlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

ATV'de Hercai dizisi 4 Ekim 2019 Cuma günü 15. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 15. bölümde neler oldu? Reyyan'ın Aslanbey konağında kalmasını istemeyen Hazar gerçekleri ortaya çıkarmak için Miran'a yapılan saldırıları araştırmaya başlar. Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Hercai son bölüm özeti


Azize Arslanbey çiftliğe ulaştıklarında taş üstünde taş bırakmama emri verir. Reyyan perişan bir halde konağa dönmek zorunda kalır. Miran, Reyyan'ın babasıyla yaptığı konuşmada silahını çeker. Miran orada intikam sözü verir. Tüm bunlar yaşanırken konağa dönen Reyyan, bir şekilde silahı eline geçirir ve çiftliğe geri dönmek ister. Arslanbey ile Şadoğlu arasındaki gerilim büyüdü. Azize Arslanbey, "Ben buraya bütün ailenin eceli olmaya geldim" sözüyle niyetini belli eder. Taraflar arasında silahlar çekilir. "Haydi o zaman, görelim bakalım ilk kurşunu kim yiyecek" sözüyle gerilim had safhaya ulaşır. Hercai dizisinin yeni bölümü olan Hercai 15. bölümde heyecan yükseldi. Hercai dizisinde Miran ile Reyyan neler yaşayacak? Hercai dizisinin merak edilen yanıtları gelecek hafta yeni bölümle olacak.

HERCAİ DİZİSİ OYUNCULARI

Yapım: Mia Yapım
Yapımcı: Banu Akdeniz
Yönetmen: Cem Karcı
Oyuncular: Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen, Cahit Gök, İlay Erkök, Duygu Yetiş

HERCAİ DİZİSİ REYTİNG ORANI

Cuma akşamları atv ekranlarında yayınlanan Hercai'nin yeni sezonda yayınlanan ikinci bölümü, Tüm Kişiler'de % 8,25 izlenme oranı ve % 21,97 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu. Kararları iki aileyi yeniden karşı karşıya getirir. Peki, Miran ve Reyyan karşılarına çıkan engellere rağmen mutlu sona ulaşabilecek midir?
 

Hercai 16. bölüm fragmanı ATV


Hercai dizisi son bölüm olan Hercai 15. bölümün yayınlanmasının ardından Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Hercai 16. bölüm fragmanı izle, Hercai yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 16. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Hercai yeni bölüm fragmanı olan Hercai 16. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)