comScore

Her Yerde Sen 18. bölüm full tek parça izle FOX TV (Her Yerde Sen yeni bölüm İZLE)

18 Ekim 2019, Cuma 23:32
Her Yerde Sen 18. bölüm full tek parça izle FOX TV (Her Yerde Sen yeni bölüm İZLE)

Fox Tv'de Her Yerde Sen dizisinin 18. bölümü 18 Ekim 2019 Cuma günü yayınlandı. Her Yerde Sen 18. bölüm izle, Her Yerde Sen yeni bölüm izle, Her Yerde Sen son bölüm izle gibi aramaların sonuçları haberimizde.

FOX TV kanalında Her Yerde Sen dizisinin 18. bölümü ekranlara geldi. Fox ekranında Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümü 18 Ekim 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Her Yerde Sen dizisinide aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Her Yerde Sen dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Her Yerde Sen yeni bölüm izle, Her Yerde Sen son bölüm izle, Her Yerde Sen Fox Tv izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Her Yerde Sen dizisi 18. bölümde neler oldu? (Her Yerde Sen dizisi yeni bölüm)


Köşkte mahsur kaldıkları gecede Selin, Eylül'ü tanımaya çalışırken Demir en çok bundan endişe duymaktadır. Selin Eylül'le yakınlaşırken Burak da Demir'le yüzleşir. Her şeyini kaybetmek üzere olan Demir bir fırsat daha yakalar ve Selin'i alıp uzaklara götürmek için plan yapar. Ancak ince ince yaptığı plan hiç beklemediği bir engele takılacaktır.

HER YERDE SEN DİZİSİ 18. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


HER YERDE SEN DİZİSİNE YENİ OYUNCU (EYLÜL)

Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi haline gelen Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Beste Kökdemir katıldı. Beste Kökdemir, dizide ‘Eylül' karakterine hayat verdi. 30'lu yaşlarının başlarında güzel ve başarılı bir iş kadını olan ‘Eylül', ekonomi okuduktan sonra yurt dışında çalışma hayatına başlamıştır. Yıllar sonra İstanbul'a döner ve Artemim'de çalışmaya başlar. Fakat Eylül'ün geçmişi, yeni iş arkadaşları Demir ve Selin'le ortak bir noktada kesişecektir.
 

Her Yerde Sen dizisi oyuncuları


DEMİR ERENDİL (FURKAN ANDIÇ)

SELİN SEVER (AYBÜKE PUSAT)

BURAK YANGEL (ALİ YAĞCI)

EYLÜL (BESTE KÖKDEMİR)

AYDA AKMAN (ASLIHAN MALBORA)

İBRAHİM TUNÇ (ALİ GÖZÜŞİRİN)

MERVE MUTLU (DENİZ IŞIN)

FERRUH ÖZERDİM (FATİH ÖZKAN)

MUHARREM USTA (CEM CÜCENOĞLU)

AZMİYE BOŞGEÇMEZ (AYFER TOKATLI)

LEYLA GÜNBAKAN (AYŞE TUNABOYLU)

FİRUZE GÜNBAKAN (BİNNUR ŞERBETÇİOĞLU)

VEDAT AYHAN (AZİZ CANER İNAN)

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)