comScore

Hekimoğlu 9. bölüm full tek parça izle 25 Şubat Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

25 Şubat 2020, Salı 23:33
Hekimoğlu 9. bölüm full tek parça izle 25 Şubat Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

Hekimoğlu dizisi 9. bölümü ile 25 Şubat 2020 Salı akşamı yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 9. bölüm ile Kanal D kanalından yayınlandı. Babil dizisinin 25 Şubat 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? Hekimoğlu yeni bölümde Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılan 13 yaşındaki Ali'nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü devralır. Hekimoğlu vaka ile yakından ilgilenir. Hekimoğlu 9. bölüm izle, Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hekimoğlu dizi son bölüm izle (Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu?)


Ali arkadaşlarının düzenlediği ruh çağırma seansından sonra hastalanmıştır ve lanetlendiğine inanmaktadır. Ali'nin durumu gittikçe kötüleşirken, tüm bulgular şarbona işaret eder.

Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu'ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu'nun Zeynep'le gittiğini söyler.  Bu haber gündeme bomba gibi düşer.  Öte yandan Emre'nin beklenmedik bir misafiri vardır.
Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep'in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep'in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi?


 

Hekimoğlu dizisi konusu ve hikayesi


Kanal D'nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu, reytinglerde zirvede yer alırken sosyal medyada da çok konuşuldu. 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.
 

Hekimoğlu dizisi oyuncuları (Hekimoğlu künye)


Yapım: Karga Seven Pictures Türkiye

Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan

Yönetmen: Hülya Gezer

Senaryo Uyarlama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)

HEKİMOĞLU 9. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!