comScore

Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı izle 17 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

17 Mart 2020, Salı 23:25
Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı izle 17 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hekimoğlu dizisi 17 Mart 2020 Salı günü 12. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 17 Mart 2020 Salı günü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 12. bölümü ekranlara geldikten sonra Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hekimoğlu Mehmet Ali'ye kendi yerinde olsa kimi kovacağını sorar.  Mehmet Ali'nin yanıtı Emre olur. Vahap , Zeynep ve Mehmet Ali'yi kendi tarafına çekmeye uğraşır. Hekimoğlu gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle (Hekimoğlu dizisi özet)


Poliklinik vakalarından biri daha Ateş'i şaşkınlığa uğratır. Enerji ile iyileşme konusunda akıl yürüten bir hasta, yoga yaparken boynunun tutulduğunu anlatır. Bunu da ters enerjiye bağlar. Çakralarının tıkandığını düşünen hasta ve Ateş arasında ilginç bir konuşma yaşanır.

Polikliniğe gelen bir hasta babasından aldığı genler yüzünden bazı hastalıkların ona geçmiş olduğunu düşünüyor. Kendince tüm belirtileri taşıyan hasta, Ateş'le karşı karşıya geliyor. Ateş, durumu anlıyor ancak bunu ona anlatmakta zorlanınca devreye hastanın eşi giriyor. El birliği ile bu olay kolayca çözülüyor.
İpek, Hekimoğlu'nu Vahap'a karşı korumak için elinden geleni yapıyor.Vahap, Ateş'in departmanının sürekli zarar ettiğini ve bu durum açıklanmazsa ya İpek'i ya da Ateş'i kovacağını söylüyor. İpek ise Ateş'in ne kadar iyi bir doktor olduğunu ve hastaneye sağladığı faydaları tek tek not ediyor. Vahap'la karşı karşıya gelen İpek, son sözünü söylüyor. Ancak Vahap'ın bir şartı daha var... Peki bu defa ne isteyecek?


 

Hekimoğlu dizisi Doktor Ateş ve Vahap Ergün arasında neler oluyor?


Hasta yakını tarafından Emre'ye atılan tokatın bedeli ağır oluyor. Hastanın tedavisi yapılırken Emre'nin söyledikleri ortamı geriyor. Hastanın abisi Emre'nin sözlerine karşılık ona tokat atınca ortalık buz kesiyor. Bu durumu içine sindiremeyen Emre artık bu hastayla ilgilenmeme kararı alıyor. Ancak olanlardan sonra Zeynep, Ateş'e bu durumu anlatmadan edemiyor. Emre'ye yapılanı öğrenen Ateş, kendince bir yöntemle mafyayı adeta dize getiriyor.

Polikliniğe gelen bir hasta ve Ateş arasında yine sıradışı bir konuşma geçiyor. Çocuğunun eline kıymık batan anne, onu Ateş'e getiriyor. Ateş'in önlük giymemesinden ve alaycı tavırlarından dolayı onu ciddiye almayan anne, onun doktor olmadığını düşünüyor. Annenin bu yaklaşımına zekice bir hamleyle cevap veren Ateş ise yine altta kalmıyor ve bakın durumu nasıl ti'ye alıyor.

Ateş'in hastasını iyileşmeden taburcu eden Vahap, beklenmedik bir sonla karşı karşıya kalıyor! Ateş'ten habersiz taburcu edilen hasta, aniden fenalaşarak geri getiriliyor. Ateş tam da bunun hesabını İpek ve Vahap'ta sorarken bu olayın patlak vermesi olayların gidişatını değiştiriyor. Vahap, Ateş'in haklı çıkması sonucunda ne yapacağını bilemiyor.
 

Hekimoğlu dizisi 13. bölüm fragmanı Kanal D


Hekimoğlu dizisi 12. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu dizisi 13. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu dizisi Kanal D'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu 13. bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hekimoğlu dizisi her Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin 13. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 13. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)