comScore

Hekimoğlu 12. bölüm full tek parça izle 17 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

17 Mart 2020, Salı 23:20
Hekimoğlu 12. bölüm full tek parça izle 17 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

Hekimoğlu dizisi 12. bölümü ile 17 Mart 2020 Salı akşamı yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 12. bölüm ile Kanal D kanalından yayınlandı. Hekimoğlu dizisinin 17 Mart 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? Hekimoğlu yeni bölümde Minik Ceyda, kilolu olduğu için uğradığı akran zorbalığıyla baş edebilecek midir? Vahap'ın çabaları karşılık bulacak mıdır? Emre ve Zeynep'in kavga etmelerinin sebebi nedir? Hekimoğlu'nun kararı ne olacaktır? Hekimoğlu 12. bölüm izle, Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hekimoğlu dizi 17 Mart 2020 Salı izle (Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu?)


Hekimoğlu üç gün içinde ekipten birini işten çıkarmak zorundadır.  Orhan, Hekimoğlu'nun karar vermekten kaçındığını düşünürken,  Mehmet Ali ve Zeynep bu süreci birbirlerine destek olarak atlatmak ister. Emre bu karara karşı çıkar ve onlara güvenmediğini söyler.

Hekimoğlu Mehmet Ali'ye kendi yerinde olsa kimi kovacağını sorar.  Mehmet Ali'nin yanıtı Emre olur. Vahap , Zeynep ve Mehmet Ali'yi kendi tarafına çekmeye uğraşır. İpek ise Vahap konusunda verdiği kararı sorgulamaktadır. Tüm bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne 10 yaşında kalp krizi geçiren Ceyda yatırılır.
 

Hekimoğlu dizisi oyuncuları (Hekimoğlu künye)


Yapım: Karga Seven Pictures Türkiye
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan

Yönetmen: Hülya Gezer

Senaryo Uyarlama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)
 

Hekimoğlu dizisi 12. bölüm izle Kanal D


Hekimoğlu dizisi son bölüm olan Hekimoğlu 12. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu 12. bölüm izle, Hekimoğlu 17 Mart 2020 son bölüm full izle, Hekimoğlu 17 Mart 12. bölüm full izle, Hekimoğlu son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hekimoğlu son bölüm olan Hekimoğlu 12. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HEKİMOĞLU 12. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (21 Eylül 2020)