comScore

Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı İZLE (Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

10 Mart 2020, Salı 23:36
Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı İZLE (Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hekimoğlu dizisi 10 Mart 2020 Salı günü 11. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 10 Mart 2020 Salı günü yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 11. bölümü ekranlara geldikten sonra Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hekimoğlu'nu,Vahap'a kim ispiyonladı? Vahap günün sonunda İpek'i veya Hekimoğlunu  gerçekten kovabilecek mi? Hekimoğlu gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle (Hekimoğlu dizisi özet)


Kanal D'nin başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın yer aldığı ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu yeni bölümünde başarılı oyuncu Güven Kıraç'ı ağırladı. Dizinin geçen Salı akşamı ekrana gelen bölümünde izleyici karşısına çıkan Kıraç, dizide iş insanı Vahap Ergün karakterine hayat verdi.

Okan Yalabık, Hekimoğlu dizisi için "Bu serinin uyarlanacak olması çok enteresan ve ilgi çekici geldi açıkçası. Önerilen rol de, seri de benim özellikle sevdiğim bir karakterdi. Günümüz TV dizilerindeki şiddeti düşününce ve bir de Dr. House'u Timuçin Esen'in oynadığını öğrenince keyifle kabul ettim. Çok spesifik bir iş olduğu için normalin biraz daha dışında sorumluluklarımız var. İyi bir iş çıkartmaya çalışıyoruz ve umuyorum karşılığını da bulacak." dedi.

 

Hekimoğlu dizisi İpek Tekin kimdir? (Ebru Özkan Saban)


Orhan ve Hekimoğlu'nun okuldan arkadaşı. Yalnız, güçlü bir kadın. Tıp fakültesinin dekanı ve hastane yöneticisi olan İpek, Endokrinoloji uzmanıdır. Duygusal ve sosyal becerileri kuvvetli, hayatını hastalara ve hastaneye adamıştır.

Orhan'dan sonra Ateş'in zorlu karakterini anlayan ve buna tahammül edebilen tek kişidir. Hekimoğlu sadece bulmacalı vakaların peşinde koşarken İpek de Orhan gibi onun mümkün olduğu kadar çok hastaya şifa olması için uğraşır. Güzel, güçlü, hırslı, tuttuğunu koparan bir kadın olan İpek, Ateş'in her zaman ilgi alanındadır. Bazen dost, bazen patron bazen de karşı cins olarak. Birbirleriyle yıllardır sürekli flörtleşseler de aralarında bir türlü bir ilişki başlayamaz.
 

Hekimoğlu dizisi 12. bölüm fragmanı Kanal D


Hekimoğlu dizisi 11. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu dizisi 12. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu dizisi Kanal D'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu 12. bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hekimoğlu dizisi her Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin 12. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FutbolArena Haber Turu (30 Eylül 2020)