comScore

Hekimoğlu 11. bölüm full tek parça izle 10 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

10 Mart 2020, Salı 23:34
Hekimoğlu 11. bölüm full tek parça izle 10 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

Hekimoğlu dizisi 11. bölümü ile 10 Mart 2020 Salı akşamı yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 11. bölüm ile Kanal D kanalından yayınlandı. Hekimoğlu dizisinin 10 Mart 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? Hekimoğlu yeni bölümde Tanık koruma programındaki adamın gizlediği sır ne? Tanık koruma programındaki bir adam Valide Atik Eğitim ve Araştırma hastanesine yatırılır. Hekimoğlu 11. bölüm izle, Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hekimoğlu dizi 11 Mart 2020 Salı izle (Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu?)


Hekimoğlu vakayla ilgilenirken, bir taraftan da ekibinden kimin kendisini Vahap'a ispiyonladığını bulmaya çalışır. 

Öte yandan, İpek'in Vahap karşısında zor duruma düşmesini istemeyen Hekimoğlu kurallarını yıkar ve sekiz yıldır ilk kez beyaz önlük giyer. Fakat Hekimoğlu'nun bu hamlesine rağmen, Vahap ve Hekimoğlu arasındaki gerilim devam eder.
Hekimoğlu'nu,Vahap'a kim ispiyonladı? Vahap günün sonunda İpek'i veya Hekimoğlunu  gerçekten kovabilecek mi?
 

Vahap Ergün kimdir?


Vahap Ergün, 55-60 yaşlarında, azimli, çalışkan, kaybetmeye tahammülü olmayan biridir.  Çiftçi olan ailesinde üniversiteyi kazanan ilk kişidir. Ancak babasının okuması için verdiği parayı bir arkadaşının kurduğu şirkete yatırmayı seçer ve ticarete adımını atar. Vahap ticaretteki büyük başarılarının ardından babasını görmeye gider.  Fakat babası onu tanımıyordur. Çünkü alzheimer hastasıdır. Bunun üzerine Vahap, alzheimer, kanser gibi hastalıkları tedavi etmek için yapılan çalışmalara destek olmak ister ve hastaneye çok büyük bir miktar bağış yapar. Bunun karşılığında tek bir talebi olur. O da yönetim kurulu başkanı olmak. Vahap'ın gelmesi ile hastanede dengeler değişmiştir. Bu geliş Hekimoğlu ve diğer tüm ekibi nasıl etkileyecektir?


 

Hekimoğlu dizisi konusu ve hikayesi


Kanal D'nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu, reytinglerde zirvede yer alırken sosyal medyada da çok konuşuldu. 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.
 

Hekimoğlu dizisi oyuncuları (Hekimoğlu künye)


Yapım: Karga Seven Pictures Türkiye

Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan

Yönetmen: Hülya Gezer

Senaryo Uyarlama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)
 

Hekimoğlu dizisi 11. bölüm izle Kanal D


Hekimoğlu dizisi son bölüm olan Hekimoğlu 11. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu 11. bölüm izle, Hekimoğlu 10 Mart 2020 son bölüm full izle, Hekimoğlu 10 Mart 10. bölüm full izle, Hekimoğlu son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hekimoğlu son bölüm olan Hekimoğlu 11. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HEKİMOĞLU 11. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)