comScore

Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı izle (Hekimoğluı yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

03 Mart 2020, Salı 23:43
Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı izle (Hekimoğluı yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hekimoğlu dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 10. bölümü ekranlara geldikten sonra Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hekimoğlu'nun son bölümünde Hekimoğlu, Emre'yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu'nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır? Hekimoğlu gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle (Hekimoğlu dizisi özet)


Baba ve oğul ilişkilerinin konu edildiği son bölüme Hekimoğlu'nun tanı ekibinde görev yapan Nişantaşı lakaplı Dr. Emre'nin hüzünlü hikayesi ile hastanede tedavisi süren 13 yaşındaki Ali ve babasının hikayesi damga vurdu.

Dr. Emre'nin yine kendisi gibi doktor olan babası Kenan Acar (Alptekin Serdengeçti) ansızın hastaneye gelir. Babasının gelmesi ile bütün dünyası bir anda alt üst olan Emre, ısrarla babası ile görüşmek istemez. Hekimoğlu ünlü doktor Kenan Acar ile tanışmaktan çok memnun olsa da Emre'nin bu durumuna kayıtsız kalamaz ve baba oğulun karşılıklı konuşabilmesi için kendine has bir yöntem bulur. Peki bu yöntem Emre ve babasının geçmişe ait olan yaralarını sarmaya yetecek midir?
Emre ve babası arasında geçmişin hesabı yapılırken, diğer tarafta henüz 13 yaşında olan Ali'nin babasıyla arasında yaşananlar izleyicinin kalbine dokundu.


 

Hekimoğlu dizisi Vahap Ergün kimdir? (Güven Kıraç)


Güven Kıraç, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Abhaz kökenlidir. 1986 yılından beri birçok televizyon dizisi, reklam filmi ve sinema filminde rol aldı. İki yıl devlet tiyatrosu sanatçısı olarak çalıştıktan sonra istifa etti. Adana Devlet Tiyatrosu'nda Ağrı Dağı Efsanesi, İki Kalas Bir Heves ve Sıkıyönetim; Gülriz Sururi ve Engin Cezzar Tiyatrosunda 'nda ise Tiyatrocu, Sokak Kızı İrma, Hamlet ve Tiyatro Stüdyosu'nda ise Jean Genet'ın Balkon adlı tiyatro oyunlarında oynamıştır. 1995 yılında Garanti Bankası reklamında sınırsız hizmet veren taksici rolü ile ünlendi. 1997 yılında Zeki Demirkubuz tarafından yönetilen "Masumiyet" adlı filmde Yusuf karakteriyle, Çasod, MGD ve İsrail Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Erkek Oyuncu ödüllerini almıştır.
 

Hekimoğlu dizisi 11. bölüm fragmanı Kanal D


Hekimoğlu dizisi 10. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu dizisi 11. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu dizisi Kanal D'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu 11. bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hekimoğlu dizisi her Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin 11. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 11. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

FutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)