comScore

Hekimoğlu 10. bölüm full tek parça izle 3 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

03 Mart 2020, Salı 23:35
Hekimoğlu 10. bölüm full tek parça izle 3 Mart Salı (Hekimoğlu yeni bölüm İZLE)

Hekimoğlu dizisi 10. bölümü ile 3 Mart 2020 Salı akşamı yayınlandı. Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi 10. bölüm ile Kanal D kanalından yayınlandı. Hekimoğlu dizisinin 3 Mart 2020 Salı akşamı ekranlara gelen Hekimoğlu son bölümde neler yaşandı? Hekimoğlu yeni bölümde Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlar. Gelir gelmez önlük giymeyen tek doktor olarak Hekimoğlu dikkatini çeker. Hekimoğlu ise, Vahap'ın görünen iyi niyetinin altında başka amaçları olduğundan şüphelenmektedir. Hekimoğlu 10. bölüm izle, Hekimoğlu yeni bölüm full tek parça izle ve Hekimoğlu son bölüm izle için detaylar haberimizde.
 

Hekimoğlu dizi son bölüm izle (Hekimoğlu yeni bölümde neler oldu?)


Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yüklü bir bağış yapan tanınmış iş adamı Vahap Ergün, yeni yönetim kurulu başkanı olarak göreve başlıyor.

Öte yandan, genç ve başarılı bir CEO olan Sevgi hastaneye yatırılır ve dosyayı Tıbbi Tanı Departmanı devralır. Genç kadının durumu hızla kötüye gider ve kalp nakline ihtiyaç duyar. Hekimoğlu kadını iyileştirmek uğruna büyük bir riski göze alacaktır. Öte yandan tedavi sürecinde Emre'nin yaptığı büyük bir hata Hekimoğlu'nu çok sinirlendirir ve ikisi arasındaki ipleri kopma noktasına getirir.
Hekimoğlu, Emre'yi kovacak mıdır? Vahap ve Hekimoğlu arasındaki soğuk savaş nereye gidecektir? Hekimoğlu'nun kalp nakli bekleyen hastası için söylediği yalan mesleğine mal olacak mıdır?


 

Hekimoğlu dizisi konusu ve hikayesi


Kanal D'nin başrollerini Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan Saban, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay'ın paylaştığı Hekimoğlu, reytinglerde zirvede yer alırken sosyal medyada da çok konuşuldu. 

Ateş, hastaların ne söylediğinden çok, tahlillerden çıkan sonuçları dikkate alır. Bu yaklaşımla; hastalıkları bir dedektif edasıyla incelemeye alan Hekimoğlu, bu çalışmalarını 3 kişilik uzman doktor ekibiyle birlikte yapmaktadır. Dolapdere'de yetişmiş Mehmet Ali, güzelliğini kullanarak bir yerlere gelmek yerine kendini bilime ve hastalara adamış Zeynep ve hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeden refah ve zenginlik içinde yetişmiş Emre… Ateş Hekimoğlu'nun titizlikle seçtiği bu 3 uzman doktor, kendilerini Hekimoğlu'na beğendirmek ve onu memnun etmek için çaba sarf etmektedirler.
 

Hekimoğlu dizisi oyuncuları (Hekimoğlu künye)


Yapım: Karga Seven Pictures Türkiye

Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan

Yönetmen: Hülya Gezer

Senaryo Uyarlama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can)
 

Hekimoğlu dizisi 10. bölüm izle Kanal D


Hekimoğlu dizisi son bölüm olan Hekimoğlu 10. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Hekimoğlu son bölüm izle, Hekimoğlu 10. bölüm izle, Hekimoğlu 3 Mart 2020 son bölüm full izle, Hekimoğlu 2 Mart 10. bölüm full izle, Hekimoğlu son bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Hekimoğlu son bölüm olan Hekimoğlu 10. bölümünü full tek parça izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

HEKİMOĞLU 10. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)