comScore

Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı izle (Hekimoğluı yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

25 Şubat 2020, Salı 23:35
Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı izle (Hekimoğluı yeni bölüm fragmanı çıktı mı?)

Hekimoğlu dizisi 9. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı izle için detaylar haberimizde.

Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D'de Hekimoğlu dizisinin 9. bölümü ekranlara geldikten sonra Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı çıktı mı? sorusu popüler oldu. Hekimoğlu'nun son bölümünde Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep'in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep'in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi? Hekimoğlu gelecek haftaki bölümünü merak edenler Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle ve Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı izle aramalarını yapıyor.
 

Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı izle (Hekimoğlu dizisi özet)


Hekimoğlu'nun yılın en önemli at yarışına iki özel davetiyesi vardır. Orhan, beraber gitme teklifine çok heyecanlansa da, onkoloji seminerini öne sürerek gidemeyeceğini söyler.  Oysa Orhan'ın Hekimoğlu'ndan sakladığı bir sırrı vardır. Hekimoğlu yarışa Zeynep'le gider.

Bunlar olurken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde iki farklı vaka incelenmektedir. Leyla, kocası ünlü boksör Hamza Ertürk'ün  ihtiyacı olan böbreği verebilmek için doğmamış bebeğinden vazgeçebilecek midir? Aylin ve Murat çifti için yaşam mı daha önemlidir yoksa sadakat mi? Yeni ilaç mümessili Hekimoğlu'na ulaşabilmek için kimi kullanmaktadır? At yarışı, gerçekten de Zeynep'in umduğu gibi bir randevuya dönüşecek midir?

 

Hekimoğlu dizisi Orhan Yavuz VE Zeynep Can karakteri 


40'lı yaşlarda başarılı bir onkoloji uzmanı. Ateş Hekimoğlu'nun lise ve üniversiteden arkadaşı. Hatta tek arkadaşıdır… Hekimoğlu'yla tamamen zıt karakterde olsalar da Orhan her zaman Ateş'in iç sesi ve vicdanı olur. İkisi bir araya geldiklerinde mükemmel doktoru oluştururlar. Biri zekâsıyla diğeri de sağduyusuyla yaklaşır hastalara… Orhan, Ateş'i çıkarsız ve gerçekten seven tek arkadaşıdır. Yüzlerce hayat kurtarmış olmasına büyük bir saygı duyar.

ZEYNEP CAN KARAKTERİ

Ateş'in ekibindeki tek kadın olan Zeynep bağışıklık sistemi uzmanıdır. Oldukça güzel ve dikkat çekici olduğu halde takındığı ciddi maskeyle kadınlığını gizlemeye uğraşır. Hastalara şefkatle yaklaşır, onlarla gereğinden fazla bağ kurar. Ateş'in merakı bulmaca çözmekse, Zeynep'in merakı da insanlardır. Her şeyiyle Ateş'in tam zıttıdır. Ne var ki Ateş'le çalışmaya başladıktan sonra onun da içinde bir sertlik oluşur. Zamanla Ateş'e benzemeye başlar, onun gibi olursa onu anlayabileceğini düşünür ve o da kuralları zorlamaya başlar.
 

Hekimoğlu dizisi 10. bölüm fragmanı Kanal D


Hekimoğlu dizisi 9. bölüm yayınlandıktan sonra Hekimoğlu dizisi 10. bölüm fragmanı en çok aranan konular arasında yer aldı. Hekimoğlu dizisi Kanal D'de yayınlanan bölümüyle nefes kesti. Hekimoğlu dizisi yeni bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu 10. bölüm fragmanı izle, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanı çıktı mı? gibi soruların yanıtlarını haberimizde bulabilirsiniz. Hekimoğlu dizisi her Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelmeye devam ediyor. Hekimoğlu dizisinin 10. bölüm fragmanını izlemek için aşağıda yer alan linke tıklayabilirsiniz.

HEKİMOĞLU 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!