comScore

Hazal Filiz Küçükköse kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse'in yeni sevgilisi kim?)

12 Mayıs 2018, Cumartesi 13:38
Hazal Filiz Küçükköse kimdir? (Hazal Filiz Küçükköse'in yeni sevgilisi kim?)

'Kara Sevda' dizisi ile adından sıkça söz ettiren Hazal Filiz Küçükköse yeni sevgilisi ile yakalandı.  Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilisi kim?  Hazal Filiz Küçükköse kiminle öpüşürken yakalandı?  Hazal Filiz Küçükköse'nin boyu, oynadığı diziler ve yaşı kaç? Tüm bu sorularınız cevapları haberimizde.

FutbolArena - Hazal Filiz Küçükköse yeni sevgilisi ile dudak dudağa yakalandı. Eşinden kısa süre önce boşanan oyuncu Hazal Filiz Küçükköse yeni sevgilisi ile görüntülendi. Hazal Filiz Küçükköse'nin yeni sevgilisi kim? Hazal Filiz Küçükköse kiminle dudak dudağa yakalandı? Tüm bu sorularınızın cevabı haberimizde.

Kısa süre öncesinde eski eşi Tuan Tunalı ile evliliklerini sonlandıran güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse yeni sevgilisi ile görüntülendi. Hazal Filiz Küçükköse yeni sevgilisi Ali Mert Akyüz ile Beşiktaş'ta objektiflere görüntülendi. Görüntülendiklerini anlayan çift orada tanıştıkları çiftleri masalarına çağırarak dikkat dağıtmaya çalıştı. Mekandan tek başına ayrılan ünlü oyuncu Hazal Filiz Küçükköse kapıda yeni sevgilisi ile buluştu ve alkollü bir şekilde arabasına binerek uzaklaştı.


Hazal Filiz Küçükköse kimdir? Hazal Filiz Küçükköse'nin boyu kaç?


1988 yılında Mersin'de dünyaya gelen Hazal Filiz Küçükköse, liseyi Ankara'da bitirdi. Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü'nü 3. sınıfa kadar okuyup bırakanKüçükköse, Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya bölümünde eğitimine devam ediyor. Ünlü oyuncu özellikle 'Kara Sevda' dizisi ile adından çokça söz ettirmişti.


Hazal Filiz Küçükköse'nin Instagram hesabı


30 yaşındaki sinema ve dizi oyuncusu Hazal Fili Küçükköse sosyal medya hesaplarında oldukça aktif. Sık sık paylaşımlarda bulunan Hazal Filiz Küçükkaya'nın resimleri hayranları tarafından büyük beğeni alıyor.


Hazal Filiz Küçükköse'nin oynadığı diziler


Hazal Filiz Küçükköse'nin oynadığı dizi ve sinema filmleri: Mehmed Bir Cihan Fatihi, Rüya, Kara Sevda, Günahkar, Kalbim seni seçti, Beni affet, Deniz yıldızı

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"