comScore

FutbolArena TV

Hayrettin Hacısalihoğlu: "Onur Kıvrak'tan defa bekleriz, bizi mutlu eder"

07 Haziran 2018, Perşembe 12:58

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç'un "Trabzonspor'a elimi uzatacağım" açıklamasına, “Uzanan dostluk elini belki sıkarız ama bizi mutlu etmek istiyorlarsa kupayı teslim edecekler, bunun başka bir yolu da yoktur. Biz davamızdan vazgeçmeyiz” yanıtını verdi. 

Trabzonspor kaptanı kaleci Onur Recep Kıvrak'ın ilk fedayı kendisinin yapabileceği yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak ise Hacısalihoğlu, “Onur, daha önce de bu tarz davranışları oldu. Ben kendisiyle görüşmedim. Böyle bir davranışta bulunmasını hem beklerim hem de çok mutlu oluruz" diye konuştu. 
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, imkanlar ölçüsünde transfer yapacaklarını belirterek “Hesapsız yapılan birçok transfer sonucu Trabzonspor bugün yaşadığı sıkıntıların içinde. Bunları göz önüne alarak bundan sonra bu tip sıkıntıları yaşamamak için daha tedbirli olmak mecburiyetindeyiz. Biz de buna özen göstereceğiz. Transferin şartları ve başarısı bir parça ekonomiye bağlı bir anlamda da ihtiyaca bağlı. Bunları birleştirerek Trabzonspor'a uygun transferleri yapmak arzusundayız” şeklinde konuştu. 

Trabzonspor Videoları