comScore

Hatayspor Hatayspor

Rahmİ Vardı TV100'e bağlandı! Canlı yayında olay

02 Mayıs 2021, Pazar 00:56
Rahmİ Vardı TV100'e bağlandı! Canlı yayında olay

Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Beşiktaş maçının ardından Sergen Yalçın'ın açıklamaları hakkında konuştu. TV100'de ise sonrasında Bışar Özbey ve Emre Bol arasında gerilim yaşandı. 

FutbolArena - Hatayspor Basın Sözcüsü Rahmi Vardı, Beşiktaş maçının ardından TV100'e bağlandı ve açıklamalarda bulundu. 

Sergen hocamızı takdir ediyoruz biz. Ancak durduk yerde Ömer hoca gibi karakterli, kişilikli hocamıza hiçbir şey yapmadığı halde rencide edecek açıklama yaptı. Cumartesi görüşürüz dedi. İpe sapa gelmez iddialarla cevap verdi. 
Beşiktaş'ın erteleme talebiyle ilgili olarak konuşan Rahmi Vardı, "Hocamızla da görüştük. Yöneticimize de bildirdik. Algı operasyonları başladı. Bu sefer bizi suçlamaya başladılar niye cevap vermiyorsunuz diye. Biz polemiklere girmeyeceğiz dedik hep." ifadelerini kullandı. 

BIŞAR ÖZBEY İLE RAHMİ VARDI ARASINDA GERİLİM!

Bışar Özbey'in, Rahmi Vardı'ya "Arkamdan konuştun." sözleri sonrasında canlı yayında gerilim yaşandı. Rahmi Vardı, "Ben 5 vakit namazımı kılan, orucumu tutan biriyim." diyerek sözlerine başlayan Bışar Özbey'in "Ya ne alakası var? Ben de orucumu tutmuyorum. Söze bu şekilde girme be!" diye girince Rahmi Vardı, "Lan senin babandır! Şerefsiz diyerek" telefonu kapattı. Tekrar bağlanan Rahmi Vardı, "Bışar bey ile ilgili hayatım boyunca tek kelime ettiysem en adi şerefsizim. Bışar beyi ne tanırım, ne gördüm, ne alakam var. Hatay'ı şikeci olarak gösterdiğiniz için özür dileyin. Biz de insanız. Bizim de sabrımız var." dedi. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"