comScore

Hatayspor Hatayspor

Gökhan Zan'dan Galatasaray iddialarına sert tepki

04 Nisan 2021, Pazar 13:27
Gökhan Zan'dan Galatasaray iddialarına sert tepki

Hatayspor'da yardımcı antrenörlük görevini üstlenen Gökhan Zan, sosyal medyadan bir paylaşımda bulundu.

FutbolArena - Süper Lig'in 32. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup eden Hatayspor'da teknik direktör Ömer Erdoğan'ın yardımcısı olan Gökhan Zan, sosyal medyada yer alan iddialar hakkında açıklama yaptı.

"HİÇBİR ZAMAN GÜNÜN ADAMI OLMADIK"
Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Gökhan Zan, "Alın terinin rengi olmaz... Her arma kutsaldır... Gönlünde taşıdığın; görevle taşıdığınla karışmaz... Yıllarca emek verdiğimiz renkler zaman zaman değiştiyse de ilkelerimiz asla değişmedi. Hiçbir zaman günün adamı olmadık.. Gerçeğin adamı olduk... Gün değişir ama gerçek asla değişmez..

Ve unutmayın; Bizi bilen bilir,bilmeyende kendi gibi bilir. Bir hafta boyunca kişiliğimizden şüphe edenlere, algı yaratanlara ve profesyonel hayatın ne olduğunu bilmeyenlere cevap vermekten hicap duyuyorum. Hiçbir zaman ekmek yediğimiz yere ihanet etmedik." ifadelerini kullandı.

ÖMER ERDOĞAN NE DEDİ?

"Önemli bir galibiyet aldık. Oyuncu kardeşlerime teşekkür etmek istiyorum. Sahada ilk dakikadan itibaren çok disiplinli, istekli, arzulu ve çok iyi konsantre olmuş bir Hatayspor vardı. Bu 15 günlük milli maç arasında oyuncularımızla tamamen analizlerimizi yaparak Galatasaray'ın zaaflarını ve artılarını tespit edip, ona göre çalıştık. Çalışmanın karşılığını almak bizi gerçekten çok mutlu etti. Önemli bir galibiyet. Rakibe bir tane kafa topu dışında neredeyse pozisyon vermedik. Bu da bizim için önemli."

Son dakika Hatayspor Haberleri FutbolArena'da.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"