comScore

Hatayspor Hatayspor

Ankaragücü - Hatayspor maçı neden ertelendi? (Ankaragücü - Hatayspor maçı ne zaman?)

19 Ekim 2020, Pazartesi 18:17
Ankaragücü - Hatayspor maçı neden ertelendi? (Ankaragücü - Hatayspor maçı ne zaman?)

Süper Lig'in 6. haftasında oynanması planlanan Ankaragücü - Hatayspor karşılaşması koronavirüs vakaları nedeniyle ertelendi.

FutbolArena - Hatayspor'daki koronavirüs vakaları BB Erzurumspor maçının ardından Ankaragücü karşılaşmasının da ertelenmesine neden oldu. Ankaragücü - Hatayspor karşılaşması koronavirüs vakaları nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi.
 

Ankaragücü - Hatayspor maçı ne zaman oynanacak?TFF'nin açıklamasında şu ifadeler yer aldı:
"Süper Lig'in 6. Haftasında oynanması gereken MKE Ankaragücü - Atakaş Hatayspor müsabakası, Atakaş Hatayspor Kulübü'nün A Takım Listesindeki Covid-19 PCR test sonuçları negatif olan oyuncu sayısının Covid-19 Salgını Nedeniyle Müsabakalarda Uygulanacak Tedbirlere İlişkin Talimat'ta belirtilen sayının altına düşmüş olması ve karantina süreleri de dikkate alınarak ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Müsabaka Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenecek ileri bir tarihte oynanacaktır."

HATAYSPOR'DA KORONAVİRÜS KRİZİ

17 futbolcusu, 1 personeli ve teknik direktörü korona virüse yakalanan Hatayspor'un hafta sonunda Ankaragücü ile oynayacağı karşılaşma ileri bir tarihe ertelendi.

Hatayspor'un Ankaragücü ile deplasmanda oynayacağı mücadele de ertelendi. Geçtiğimiz hafta yapılan testler neticesinde 17 futbolcusu, 1 personeli ve teknik direktörü korona virüse yakalanan Hatayspor'un, BB Erzurumspor ile oynayacağı karşılaşma ertelenmişti.

ANKARAGÜCÜ - HATAYSPOR MAÇI İÇİN KARAR VERİLDİ

TFF, Ankaragücü ile Hatayspor arasında 24 Ekim Cumartesi günü saat 13.30'da Ankara Eryaman Stadı'nda oynanması planlanan karşılaşmayı da ileri bir tarihe erteledi.

Hatayspor'un son açıklamasında, "9 Ekim ve sonrasında yapılan Covid-19 testlerinde, sonuçları pozitif çıkan 6 futbolcumuzdan 5'inin test sonucu negatife dönmüştür. Kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)