comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hasan Ali Kaldırım'dan Beşiktaş göndermesi

11 Şubat 2017, Cumartesi 18:20
Hasan Ali Kaldırım'dan Beşiktaş göndermesi

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, Bursaspor maçı öncesinde şampiyonluk yarışıyla alakalı konuştu. 

FutbolArena - Fenerbahçe'de sakatlığı nedeniyle Bursaspor maçında ilk 11'de yer almayan Hasan Ali Kaldırım, karşılaşma öncesinde yayıncı kuruluşa konuştu. 

"RİSKE ETMEK İSTEMEDİK"
"Dizimde hafta içi ağrılar oldu. 1-2 idmanı da kaçırdım. Hocamızla dün konuştum ve risk almak istemedik daha kötü olur diye. Onun için kulübede oturacağım.

"KESİNLİKLE KAZANMALIYIZ"

Bizim için zor deplasman. Bursaspor iç sahada rakiplerini zorlayan bir takım. Ancak bizim kesinlikle kazanmamız lazım. Rakibimiz Beşiktaş puan kaybettikten sonra alacağımız 3 puanla tekrardan şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyor. Daha güçlü bir konuma gelmek istiyor. Dediğim gibi zor bir maç olacak ve kazanmamız lazım."

BÜYÜK MAÇLARDAN SONRA KONSANTRE SORUNU

Hasan Ali Kaldırım ayrıca büyük maçlardan sonra konsantrasyon sorunu yaşanıp yaşanmayacağına dair gelen bir soruya ise cevap vererek,"Bunlar olabiliyor. Aynısı belki Beşiktaş için de geçerli. Geçen hafta biz Beşiktaş'ı eleyerek moral bulduk. O moralle, rakibimiz puan kaybettikten sonra bizim için daha iyi oldu. Geçen haftalarda yaptığımız hataları yapmak istemiyoruz. Bu maça iyi konsantre olduk. Üzerimizde baskı var ama puan kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum." diye yanıt verdi. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)