comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Hasan Ali Kaldırım: 'Advocaat çok tecrübeli ve sakin'

05 Ekim 2016, Çarşamba 16:50
Hasan Ali Kaldırım: 'Advocaat çok tecrübeli ve sakin'

Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım, takımın durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Fenerbahçe'de sakatlığı bulunan ve milli takım kadrosundan çıkarılan Hasan Ali Kaldırım, FBTV'ye önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı futbolcu, sakatlığından takımın son durumuna kadar birçok konuda konuştu. İşte Hasan Ali Kaldırım'ın açıklamaları:

"ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN BİRİYİZ"
"Herkes durumun farkında, formanın verdiği sorumlulukları bizler biliyoruz, her şeyin farkındayız. Bunu da yeni gelen arkadaşlara anlatmaya çalışıyoruz. Buranın nasıl bir yer olduğunu, her zaman baskının olduğunu, her zaman kazanmak zorunda olduğumuzu. Takım içindeki hava gayet iyi. Herkes istekli ve arzulu. Kazandıktan sonra herkesin özgüveni arttı. Neşeli idmanlar yapıyoruz. Başımızda üst düzey bir hoca var. Arkadaşlık ortamı çok iyi, hiçbir sorunumuz yok şu anda. Formanın getirdiği sorumlulukları biliyoruz. Kötü başladık ama ben ümitliyim son bir ay gösterdi ki şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz."

"SABIRLI OLMALIYIZ"

"Sezonun ilk maçlarından sonra aldığımızı kötü sonuçlardan sonra inanılmaz sakindi. Ben bize güveniyorum dedi. Performansınız ve arzunuz bana ümit veriyor dedi. Sakin ve bu beni çok ümitlendirdi. Ayrıca inanılmaz disiplinli. Gelmeye, gitmeye, zamana çok önem veriyor. Saygı duyulacak bir isim. Saha içinde çok sert ama antrenman bitince bambaşka bir hoca geliyor. İçeride baba oğul havası var. Birebir yakınlaşıyor. Sahada da tam tersi, çok sert. Biz şu anda onun istediklerinin yüzde 60-65 civarını sahaya yansıtıyoruz diyebilirim. Teknik direktör konusunda sabırlı olmak lazım."

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.