comScore

Kayserispor Kayserispor

Hasan Ahmet Eskici: "Hedefler büyük" - Kayserispor Haberleri

22 Şubat 2017, Çarşamba 18:13
Hasan Ahmet Eskici:

Kayserispor Basın Sözcüsü Hasan Ahmet Eskici, FutbolArena'ya takımın son durumu hakkında röportaj verdi.

FutbolArena Röportaj - Kayserispor Basın Sözcüsü Hasan Ahmet Eskici Kayserispor'un bu şehrin önemli bir değeri olduğunu belirterek, sahip çıkmaya davet etti. Son haftalarda yakalanan başarının temelinde birlik - beraberliğin yattığını aktaran Eskici, “Öncelikli hedefimiz ligde kalmak. Sonrasında ise uzun yıllar gündemden düşmeyen bir takım oluşturmak” dedi. 


Kayserispor ligde kalacak mı?


Kayserispor Basın Sözcüsü Hasan Ahmet Eskici, FutbolArena Kayseri temsilcisi Abdulkadir Paslıoğlu'na takımda ki son gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Dr. Erol Bedir ile birlikte göreve talip olduklarında Kayserispor'un yoğun bakımda yatan bir hasta durumunda olduğunu dile getiren Eskici, “Bu hastayı Dr. Erol Bedir, ekibi ve şehrin önde gelen dinamikleri sonuna kadar sahiplendi. Biz de yönetimi devraldık. Başkanımız çok ciddi çalışma yaptı. Takım bir şekilde dirildi. Teşhis de tedavi de doğru. Bizim en önemli önceliğimiz ve hedefimiz şu an için takımı ligde bırakmak. Kayserispor bu şehrin en büyük değeri. Bu emanete sahip çıkma adına elimizden geleni yapacağız.” dedi.


Kayserispor, Çaykur Rizespor'a bileniyor


Son haftalarda yakalanan çıkışın anlam kazanabilmesi adına Cuma akşamı deplasmanda oynanacakları Çaykur Rizespor maçını kazanmaları gerektiğini söyleyen Basın Sözcüsü Eskici; Ardı ardına kazandığımız 3 maç var. Çok faydalı oldu tabi ki de. Ama ne olursa olsun sadece dikkat çekebildik. Bundan sonra kazanmaya devam edemezsek bir anlamı olmaz. Bir sonraki maç olan Çaykur Rizespor maçını kazanamazsak bir şeye yaramaz. Bu bilinçle inşallah oradan da 3 puanla ayrılacağız” şeklinde konuştu.

Röportaj: Abdulkadir Paslıoğlu 


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)