comScore

Fenerbahçe Fenerbahçe

Harun Erdenay'dan Fenerbahçe açıklaması - Basketbol Haberleri

10 Mayıs 2016, Salı 13:00
Harun Erdenay'dan Fenerbahçe açıklaması - Basketbol Haberleri

Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final'de mücadele edecek Fenerbahçe'nin kupayı kazanacağına inandığını söyledi.

Memorial Sağlık Grubu ile Spor Toto Basketbol Ligi arasında Abdi İpekçi Spor Salonu'nda 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı. Memorial Sağlık Grubu, bu anlaşmayla Spor Toto Basketbol Ligi'nin resmi sağlık sponsoru oldu.

Törende konuşan Erdenay, Galatasaray Odeabank'ın ULEB Avrupa Kupası şampiyonluğunun çok önemli olduğunu kaydetti. Türk basketbolunu en üst seviyeye çıkarmayı hedeflediklerini belirten Erdenay, "Ligde başarılı bir dönem geçiriyoruz. Takımlarımızın Avrupa'daki başarılı sonuçları kalitemizi gösteriyor. Galatasaray Odeabank'tan sonra THY Avrupa Ligi'nde Dörtlü Final oynayacak Fenerbahçe de en önemli kupayı ülkemize getirecektir. Erkek ve kadın basketbol takımlarımız da inşallah Olimpiyat Oyunları'na gidecek. Bunu da başararak ülke basketbolumuzu en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz." şeklinde konuştu.
 

13669-resim

Memorial Sağlık Grubu Üst Yöneticisi "CEO" Uğur Genç ise "Sağlıklı nesiller için her zaman gençlerin sporla iç içe olması gerektiğini savunuyoruz. Türk basketbolu dünyada yükselen bir değer. Bu sürece katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz." ifadelerini kullandı.

İmza törenine Spor Toto Basketbol Ligi Direktörü Samer Şenbayrak da katıldı.


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!