comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Hapoel Beer Sheva - Beşiktaş uydudan şifresiz canlı izle (Hapoel Beer Sheva Beşiktaş uydu frekansı)

15 Şubat 2017, Çarşamba 22:04
Hapoel Beer Sheva - Beşiktaş uydudan şifresiz canlı izle (Hapoel Beer Sheva Beşiktaş uydu frekansı)

UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele eden temsilcilerimizden Beşiktaş, Hapoel Beer Sheva ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Hapoel Beşiktaş şifresiz canlı yayınyalayn yabancı kanallar hangileri?

FutbolArena - UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında Beşiktaş deplasmanda Hapoel Beer Sheva ile karşılaşacak. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçı saat kaçta başlayacak ve hangi kanaldan yayınlanacak? Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını Tivibu Spor ekranlarından şifresiz izlemek mümkün mü? 
 

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını şifresiz yayınlayacak yabancı uydu kanalları


Türkiye'de UEFA Avrupa Ligi'nin yayın haklarını Tivibu elinde bulunduruyor. Tivibu Spor'u izleyebilmek için platforma abone olmak ve her ay belirli bir ücret ödemek gerekiyor. Tivibu dışında UEFA Avrupa Ligi maçlarını canlı ve şifresiz izleyebilmek mümkün. Türkiye'de çeşitli uydu kanalları aracılığıyla maçları yayınlayan yabancı kanallardan karşılaşmaları şifresiz olarak izleyebilirsiniz. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını yayınlayacak yabancı uydu kanalları şu şekilde:

Hapoel Beer Sheva - Beşiktaş maçı 16 Şubat Perşembe günü saat 23:05'te başlayacak. Tivibu Spor 2 ekranları dışında yukarıdaki uydu kanalları üzerinden Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçını şifresiz izleyebilirsiniz. İşte en çok tercih edilen kanalların uydu bilgileri:

Arena Sport 2 (Serbia) uydu frekans bilgileri

Uydu: Hellas Sat 2
Frekans: 11,135 V
Sembol: 30000 - 2/3

Dolce Sport 4 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hellas Sat 2
Frekans: 12,606 V
Sembol: 30000 - 7/8

Sport TV5 uydu frekans bilgileri

Uydu: Hispasat 30W-5
Frekans: 12,476 H
Sembol: 27500 - 3/4
 

Hapoel Beer Sheva Beşiktaş Tivibu şifresiz mi? - Tivibu Spor uydu frekansı


UEFA Avrupa Ligi maçları Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak yayınlanıyor. Tivibu platformu üzerinden yayın yapan Tivibu Spor kanallarını ücretsiz izleyebilmek mümkün değil. Fakat uydu üzerinden Tivibu Spor kanalı şifresiz olarak yayın yapmakta. Tivibu Spor'u uydudan şifresiz ve canlı izleyebilmek için aşağıdaki frekans bilgilerini uydu alıcınıza girmeniz gerekiyor.

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 11853 MHz
Symbol: 25000
FEC: 2/3
Polorizasyon: H –Yatay 

Gerekli frekans ayarı yapıldıktan sonra uydu alıcınızda Tivibu Spor kanalı gelecektir. Tivibu Spor kanalından UEFA Avrupa Ligi maçlarının olduğu günler tüm karşılaşmalardan golleri anında ücretsiz ve şifresiz olarak konferans yayınından takip edebilirsiniz. Hapoel Beer Sheva Beşiktaş maçının da gollerini Tivibu Spor'dan şifresiz izleyebilirsiniz.

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)