comScore

Hande Yener'in olduğu mekana silahlı saldırı (Hande Yener kimdir, kaç yaşında)

28 Mart 2018, Çarşamba 14:11

Hande Yener ve oğlu Çağın Kulaçoğlu'nun sahne aldığı mekana silahlı saldırı düzenlendi. Hande Yener silahlı saldırıda zarar gördü mü? Hande Yener kimdir?

Hande Yener silahlı saldırı şoku! Şarkıcı Hande Yener'in sahne aldığı mekanda silahlı saldırı yaşandı. Hande Yener ve oğlu Çağın Kulaçoğlu'nun sahne aldığı mekana bu sabah saatlerinde silahlı saldırı düzenlendi. Hande Yener ve oğlu Çağın Kulaçoğlu silahlı saldırıda zarar gördü mü? Hande Yener kimdir, kaç yaşında? 
 

Hande Yener Çağın Kulaçoğlu silahlı saldırı haberi (28 Mart 2018 Çarşamba)


Sözcü'nün haberine göre; Şarkıcı Hande Yener, bu sabah saatlerinde Ortaköy'de bulunan Ricco Club isimli mekanda oğlu Çağın Kulaçoğlu (27)  ile birlikte sahne aldı.

Hande Yener, mekandan sabaha karşı 04.00 civarından ayrıldı. Program sonrası mekana girmek isteyen bir kişi, güvenlik görevlilerinin kendisini mekana almaması üzerine etrafa rastgele ateş açmaya başladı.


Hande Yener kimdir, kaç yaşında? 


Hande Yener 12 Ocak 1973 doğumlu Türk şarkıcı. Hande Yener şarkıcılığının yanında söz yazarlığı da yapmaktadır. Hande Yener, Lise'yi İstanbul'da bitirdi ve okulunu bitirmesinin ardından evlendi. Çağın Kulaçoğlu adında oğlu olan Hande Yener, 1994 yılında eşinden ayrıldı. Hülya Avşar aracılığıyla Sezen Aksu ile tanışan ve "Deli Kızın Türküsü" adlı albümde Sezen Aksu'ya vokal yapan Hande Yener ardından hızla yükseldi.

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.