comScore

Hande Yener Seren Serengil barıştı mı? Demet Akalın bakın ne söyledi!

29 Mart 2018, Perşembe 12:55

Magazin dünyasını sarsan Hande Yener Seren Serengil kavgasının ardından Demet Akalın'a bu ikili arasında yaşananlar sorulurken, yeni bir gelişme daha yaşandı. O da, Hande Yener ve Seren Serengil barıştı mı? sorusu. Gelişmelerin detayları haberimizde. 

FutbolArena - Demet Akalın, Hande Yener ve Seren Serengil. Magazin dünyasının en çok konuşulan isimlerinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Hatırlanacağı üzere uzun süredir büyük gerginlik yaşayan Seren Serengil ile Hande Yener arasında buzlar erimişti. Hande Yener ile Seren Serengil arasında yaşanan kavgaya dair zaman zaman açıklamalarda bulundan Demet Akalın geçtiğimiz günlerde tiyatro salonuna gittiği zaman gazetecilerle karşı karşıya geldi. Peki Demet Akalın, Hande Yener ve Seren Serengil kavgası için ne dedi? Demet Akalın'ın kavgaya dair sözlerinin devamına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


Hande Yener - Seren Serengil neden kavga etmişlerdi?


Hande Yener ve Seren Serengil arasındaki atışma sürerken, gerilimin Serengil'in sunduğu magazin programında, Telifmetre araştırmasında Hande Yener'in ilk sırada çıkmasına inanmaması ve 'bunu araştıracağım' demesi ile ortaya çıktığı öğrenildi. Telifmetre araştırmasında radyolarda şarkıları en çok çalınan isim olarak Hande Yener'in çıkmasına sunduğu magazin programında şüpheyle yaklaşan Seren Serengil'e Hande Yener'den skandal bir paylaşımla 'cevap' geldi. Hande Yener Instagram profilinde Seren Serengil'in üstsüz bir fotoğrafını yayınlayarak "Aa serenmetreye bakıyor, yine göremiyor" notunu ekledi. Bu paylaşım bir süre sonra sonra sayfadan kaldırıldı ve Yener bu kez şu notu paylaştı: Ben silmedim Instagram müstehcen bulmuş... Yener'in paylaşımlarına bu kez Serengil hayli sert ithamlarla cevap verdi. İnstagram sayfasından bir video paylaşan Serengil, "Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil" dedi. 

SEREN SERENGİL ŞU AÇIKLAMALARI YAPMIŞTI:
Berna beni evden çıkarmadığı için çıkamadım arkadaşlar. Siz canınızı sıkmayın gerçekten. Uyuşturucu kullanan insanlar normal hareketler yapmıyorlar. Uyuşturucu kullanan insanlar kafaları net değil.Ben 15 yıl önce annemin evinin iskelesinde bikini izi çıkmasın diye kafamda mandalla güneşlenirken, uzaktan çekilen fotoğrafı insanlar bulup yayınladıkları zaman ne kendi hayatlarının iğrençliklerini kapatabiliyorlar ne de başarısızlıklarını kapatabiliyorlar. Umursamayın. Avukatıma yönlendirdim. O gereğini yapacak. Siz üzülmeyin. Öpüyorum siziÖte yandan Cadde'nin haberine göre, Demet Akalın kızıyla birlikte Etiler'deki tiyatro salonuna giderken gazetecilerin Hande Yener ile Seren Serengil arasındaki kavganın sona ermesi ve yemek yemeleri üzerine gelen soruya, "Bu konularla alakalı konuşmayacağım. Boşuna beklemeyin, konuşmayacağım." yanıtını verdi. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberlerit uru (16 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.