comScore

Hande Fırat kimdir? Hande Fırat evli mi? (Hande Fırat - Muharrem İnce CNN Türk programında Hande Fırat ne yaptı?)

24 Mayıs 2018, Perşembe 23:15
Hande Fırat kimdir? Hande Fırat evli mi? (Hande Fırat - Muharrem İnce CNN Türk programında Hande Fırat ne yaptı?)

Hande Fırat sosyal medyayı salladı. CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin CNN Türk'te katıldığı Seçime Doğru Özel programının moderatörlerinden Hande Fırat'ın programdaki tavırlarına sosyal medyadan tepki yağınca, Hande Fırat kısa süre içinde twitter'da trend topic oldu. Peki Hande Fırat kimdir? Hande Fırat neden twitter'da TT oldu? Hande Fırat - Muharrem İnce programında ne oldu? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde. 

FutbolArena - Hande Fırat'a sosyal medyada tepki yağıyor. Muharrem İnce'nin CNN Türk'te katıldığı programın sunucusu Hande Fırat'ın tavır ve sorularına sosyal medyada büyük tepki gösterilince Hande Fırat hakkında atılan binlerce tweetin ardından Hande Fırat kısa süre içinde TT oldu. Peki Hande Fırat'a neden tepki gösterildi? Hande Fırat, Muharrem İnce'nin Seçime Doğru özel programı canlı yayınında ne yaptı? Hande Fırat'ın ne yaptığını merark eden insanlar, Hande Fırat'ın twitter'da trend topic olduğunu görünce hemen Hande Fırat kimdir? Hande Fırat kaç yaşında, nereli ve Hande Fırat evli mi? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Hande Fırat ile Muharrem İnce'nin Seçime Doğru Özel programında yaşananlar ve tüm ayrıntılar. 

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'nin CNN Türk'te katıldığı Seçime Doğru Özel programında, Muharrem İnce gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bu programda Hande Fırat'ın tavırları dikkat çekerken, twitter'da birçok kullanıcı Hande Fırat'a tepki mesajları yağdırdı. Uğur Dündar yaptığı paylaşımnda, "CNN' de Muharrem İnce var. Demirören gazetecileri soruyor, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı cevaplıyor. Gazetecilerin işleri çok zor. Mecburen iktidarı memnun edecek, İnce'yi de zor duruma düşürecek sorular sormaya çalışıyorlar ama o, bilgisi ve zekâsıyla, derslerini veriyor!.." dedi. 
Peki Hande Fırat kimdir? Hande Fırat kaç yaşında, nereli ve Hande Fırat evli mi? Hande Fırat'a gösterilen tepkiye dair atılan tweetlerle birlikte Hande Fırat'ın hayatına dair bilmeniz gereken detayları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 
Hande Fırat kimdir?


10 Eylül 1974'te Ankara'da doğdu. Ankara Tevfik Fikret Lisesi'ni bitirdikten sonra, Ankara Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümü'nden mezun oldu. Üniversitede okurken çalışmaya başladı. Bülent Çaplı'nın dersinde Baki Şehirlioğlu ve Murat Yetkin'i dinledi; ATV ya da Kanal D'de staj yapma şansı doğdu. Kanal D'de yaptığı stajla televizyonculuk hayatı başladı. Sırasıyla Kanal D, NTV ve BRT‘de çalıştı. 1999 yılının Kasım ayında da başbakanlık muhabiri olarak CNN TÜRK'te başladı. Hande Fırat, Murat Özvardar ile evli. Murat Özvardar ve Hande Fırat çiftinin 5 Aralık tarihindeki düğününe, iş, sanat, siyaset ve spor dünyasından yüzlerce seçkin davetli katıldı. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"