comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamzaoğlu "10 kişi kalınca beraberliği düşünmedik"

16 Eylül 2016, Cuma 23:18
Hamzaoğlu

Kayserispor'u 1-0 yenik duruma düştükten sonra 3-1 yenen Bursaspor'da Hamzaoğlu galibiyetten dolayı mutlu.

FutbolArena - Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 3-1 kazandıkları Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Hamzaoğlu iyi savunma yapıp hücuma da iyi çıktıklarını belirterek "İyi bir galibiyet aldık" dedi.

"10 KİŞİ KALINCA BERABERLİĞİ DÜŞÜNMEDİK"
Hamzaoğlu, Fenerbahçe deplasmanında aldıkları galibiyet sonrası bu mücadelenin çok önemli olduğunu söylerken, "Gelecek adına önemli bir galibiyet aldık, oyuncularımı tebrik ediyorum." dedi. 

İsmail Konuk'un kırmızı kart görmesinin ardından 10 kişi kaldıklarını belirten Hamzaoğlu "Hiçbir zaman beraberliği korumayı düşünmedik." dedi.

HAKAN KUTLU: "ÜSTÜN OLAN BİZDİK"

Kayserispor Teknik Direktörü Hakan Kutlu 3-1'lik yenilgiye rağmen oyun anlamında üstün olan tarafın kendileri olduğunu iddia etti.

İlk yarının dengeli geçtiğini söyleyen Kutlu ikinci yarıda ise gerek takımlar eşitken, gerekse sayısal olarak üstünlük kurdukları bölümde rakip kalede net pozisyonlar ürettiklerini ancak son vuruşlarda etkili olamadıklarını dile getirdi. 

Kutlu, savunmada iyi organize olamadıklarının altını çizerek, "İkinci yarıda iki gol yememize rağmen çok sayıda pozisyonumuz vardı. Yaptığımız bireysel hatalar ne yazık ki kalemizde golle sonuçlandı." şeklinde konuştu.

FutbolArena haber turu (25 Mart 2019)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.