comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu'ndan istifa açıklaması

03 Eylül 2016, Cumartesi 13:18
Hamza Hamzaoğlu'ndan istifa açıklaması

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu hakkında çıkan takımdan ayrılıyor iddialarını yalanladı. Genç teknik adam, "Görevimin başındayım. Bizlere güvenen insanları yarı yolda bırakmayız" dedi.

FutbolArena - Başakşehir maçı sonrası hedef adam haline gelen Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu Bursa Hakimiyet'e gazetesine geleceği hakkında açıklamada bulundu. Genç teknik adamı görevinin başında olduğunu belirterek, “Kimsenin bir şüphesi olmasın görevimin başındayım. Hiçbir yere de gittiğim yok. Elbette ki camiaya zarar verdimi anladığım, takıma faydalı olamayacağımı fark ettiğim anda ayrılırım” dedi.

OYUNCALARA TEPKİYE ÜZÜLDÜM

Oyuncularına yapılan protestolara da değinen Hamza Hamzaoğlu, “Bir yenilgi ya da bir maçlık kötü futbolla bizlere güvenen insanları yarı yolda bırakmak bizlere yakışmaz. Ama benim en büyük üzüntüm oyuncularıma gösterilen tepki. Biz bu oyuncularla yola çıktık. Evet, Başakşehir maçında kötü oynadık. Bunu ben de kabul ediyorum. Ama bir maçta kötü oynayan bu futbolcularımız ilerleyen maçları kazanacaklar” diye konuştu. 


MAÇ GÜNÜ | Türkiye - İzlanda maçı canlı iddaa, uzman yorumlar ve istatistikler