comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu'dan transfer müjdesi

04 Ocak 2017, Çarşamba 22:21
Hamza Hamzaoğlu'dan transfer müjdesi

Gazetecilere transfer açıklamasında bulunan Hamza Hamzaoğlu dikkat çeken ifadeler kullandı.

FutbolArena - Hamza Hamzaoğlu yönetimindeki Spor Toto Süper Lig ekibi Bursaspor, Antalya kampındaki ilk antrenmanını yaptı.

Gazetecilere transfer açıklamasında bulunan Hamza Hamzaoğlu, yapmış olmak için transfer yapmayacaklarını söyledi. Hamzaoğlu 3-4 ismi kadrolarına katacaklarını açıkladı
İşte o sözler:

"Çalışmalarımız var ama çok acele etmek istemiyoruz. Önümüzde 20-25 günlük bir süreç var. En doğru kararı vermek zorundayız. Devre arası transferinde, transfer yapmış olmak için yapamayız. Bu yüzden daha dikkatli, ince eleyip sık dokuyup, en uygun şekilde oyuncu almaya çalışacağız. Görüşmelerimiz var, sürüyor bu konuda ama isim veremeyiz. Transferde 3 ya da 4 oyuncu alacağız. Sayı olarak oldukça fazla sakatımız var. Orta saha, bek mevkilerinin yanı sıra, hem forvet hem kanat oynayabilen özellikte bir oyuncu bakıyoruz. Onun dışında takımımızdan ayrılacak olan arkadaşlarımız olabilir. Gelen teklifleri değerlendiririz."

'YARIN EKSİKLERİMİZ ARAMIZA KATILABİLİR'

Antalya'da ilk antrenmana başladıklarını belirten Hamzaoğlu, "Bugün Antalya kampımızın ilk günü. Bazı arkadaşlarımız sakatlıkları dolayısıyla aramızda yoklar. Serdar, Furkan ve Bilal. Onun dışında Sivok salonda çalışıyor. Şamil ve İsmail ise bugün burada ayrı çalıştı. Yarın belki aramıza katılabilirler." dedi. 


FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)