comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu'dan şampiyonluk açıklaması

28 Ekim 2016, Cuma 00:17
Hamza Hamzaoğlu'dan şampiyonluk açıklaması

İyi günlerin yakın olduğunu ifade eden Hamza Hamzaoğlu, taraftarları heyecanlandırdı

FutbolArena - Bursaspor Başkanı Ali Ay ve teknik adam Hamza Hamzaoğlu, Konyaspor maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

ALİ AY 'BURSASPOR'UN SIRTI YERE GELMEZ'

Birlik ruhu taşıyan ve karakterli oyunculaı Hamza Hamzaoğlu ile birlikte seçtiklerini belirten Ali Ay "O tip futbolcular seçtik. Şu anda iyi yoldayız. Lig dördüncüsüyüz. Kupada ilerliyoruz. İnşallah sene sonunda hedefimize ulaşacağız. Burada Hamza hocamıza özellikle teşekkür ediyorum. Onun katkısı çok büyük. Tüm futbolcularımız karakterli çocuklar. Çok çalışıyorlar. Bize de çok fazla iş düşmüyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulumuzda bazı pürüzler vardı. Onları da çok şükür düzelttik. Bundan sonra Allah'ın izniyle mayıs ayında iyi yerlere geleceğiz. Hep beraber sevinelim hep beraber üzülelim. Bunu böyle yaptıktan sonra Bursaspor'un sırtı yere gelmez." dedi

HAMZA HAMZAOĞLU'DAN ŞAMPİYONLUK AÇIKLAMASI

İyi günlerin yakın olduğunu ifade eden Hamzaoğlu, "Bursaspor'un menfaatlerini düşünmeden hiçbir adım atmıyoruz. Bu bir sabır işi. Biraz dişimizi sıkacağız. Mücadeleye devam edeceğiz. İyi bir takımımız var. Emin adımlarla yürüyoruz. Bu yolda da yalnız yürümek istemiyoruz. Hep birlikte, Bursaspor'u çok daha güzel yerlere getireceğimize inanıyorum. Bursaspor şampiyon oldu. İnşallah bu şampiyonluk sayısı birde kalmaz. Her türlü potansiyele sahip bir kent burası. Layık olduğu yerlere en kısa sürede ulaşacaktır." diye konuştu.

FutbolArena haber turu (20 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.