comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu Galatasaray maçı sonrası iddialara sert yanıt verdi

27 Kasım 2016, Pazar 13:58
Hamza Hamzaoğlu Galatasaray maçı sonrası iddialara sert yanıt verdi

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray maçında Kubilay'ın attığı gole sevinmedik yönündeki iddialara sert yanıt verdi. 

FutbolArena - Galatasaray'a 3-1 yenilen Bursaspor'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu Kubilay'ın attığı golden sonra sevinmediği yönündeki iddialara sert yanıt verdi.

"BÖYLE BİR ŞEY OLABİLİR Mİ?"

Bursa Hakimiyet gazetesine konuşan Hamza Hamzaoğlu, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Genç teknik adam Kubilay'ın attığı golden sonra sevinmediği yönündeki iddialarla ilgili olarak sert cümleler kullandı. Hamzaoğlu, “Böyle bir şey olabilir mi? İstanbul'da kazansaydık benden mutlusu olmayacaktı. Ama başaramadık. 19 yaşındaki Kubilay'ı Fenerbahçe maçında oynattığımız, Galatasaray maçına ilk 11'de çıkardığımız, Türk futboluna yeni bir değer kazandırmaya çalıştığımız konuşulmuyor ama gole sevinip sevinmediğimiz gündem oluyor. ‘Ben sevinmez miyim Kubilay'ın golüne. Bakın Kubilay golden sonra kime koşmuş, sevincini kimle paylaşmış" diye konuştu.

"BİZ ASLA PES ETMEYECEĞİZ"

Bu zihniyetin Türk futboluna zarar verdiğinin altını çizen Hamza Hamzaoğlu açıklamalarını şu sözlerle tamamladı; “Bu  zihniyet amacına ulaşamayacak. Hiç merak etmesinler. Onlara cevabı sezon sonunda vereceğim. Türk futbolu da bunlardan kaybetti. Dün Bilal'e de ihtiyacımız vardı. Ama Bilal de bu zihniyet yüzünden zarar gördü. Bu bütçelerle, bu mütevazı kadroyla kulübü ekonomik anlamda düzlüğe çıkarmaya çalışmamız görmezden geliniyor ve biz en çok ona üzülüyoruz. Her konuda eleştiriyorlar. Ama zararı Bursaspor görüyor ondan haberleri yok. Unutulmasın, bu takım sezon sonunda koyduğu hedefe ulaşacak. Eleştiriler olsa da olmasa da biz asla pes etmeyeceğiz.”

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.