comScore

Galatasaray Galatasaray

Hamza Hamzaoğlu: ''Fernando Muslera yan toplara çıkamıyor''

13 Şubat 2017, Pazartesi 13:28
Hamza Hamzaoğlu: ''Fernando Muslera yan toplara çıkamıyor''

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'ın takım savunmasının uzun yıllardır eksik olduğunu söyledi.

FutbolArena - Bursaspor ile yollarını ayıran Hamza Hamzaoğlu, yayıncı kuruluş Bein Sports'da katıldığı programda Galatasaray hakkında açıklamalarda bulundu.

Galatasaray'ı çalıştırdığı dönemde taraftarlar ile arası bir türlü barışmayan ve yaptığı açıklamalar nedeni ile sık sık eleştiri alan Hamza Hamzaoğlu, Galatasaray'ın takım savunmasındaki eksikliğin uzun yıllardan beri sürdürüğü belirtti.
''MUSLERA YAN TOPLARA ÇIKAMIYOR''

Galatasaray savunmasının yan toplardaki eksikliklerinden bahseden Hamza Hamzaoğlu, ''Galatasaray yan toplarda uzun yıllardır sorun yaşıyor. Fernando Muslera da yan toplara çıkamıyor'' dedi.

''DURUM O KADAR DA KÖTÜ DEĞİL''

Galatasaray'da durumun o kadar iç karartıcı olmadığını belirten Hamza Hamzaoğlu, ''Galatasaray'da her şey iyi gitmese de durum o kadar kötü değil. Bunu düzeltmek yönetim, hoca ve oyuncuların elinde.'' dedi. 

''KİMSEYLE GÖRÜŞMEDİM''

''Alanyaspor dışında hiçbir takıma görüşmedim. Akhisar ile adım anıldı ama bunlar gerçek değildi. Dursun Özbek'in de "Riekerink ile devam edeceğiz" açıklamasından sonra bu konuda da rahatladım.''

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"