comScore

Bursaspor Bursaspor

Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'da kalacak mı? - Transfer Haberleri

03 Mayıs 2016, Salı 16:40
Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'da kalacak mı? - Transfer Haberleri

- "Hamza hoca ile yarın konuşacağız. Bir problem olmayacağını umut ediyorum" - "Şu an hiçbir futbolcu için teklif yok. Herhalde herkes sezonun bitmesini bekliyor"

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, ücretinde indirim istedikleri teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yarın görüşeceğini belirterek, "Bir problem olmayacağını umut ediyorum." dedi.

Başkan Ali Ay, Uludağ Elektrik Dağıtım Şirketinin (UEDAŞ) Bursa Büyükşehir Belediyesi Stadı'nda loca alımı ile ilgili protokol imza töreninin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.
 

Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor'da kalacak mı?

 

Ücretinde yüzde 30'luk indirim istedikleri teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile ilgili bir soruya Ay, "Hamza hoca ile yarın konuşacağız. Bir problem olmayacağını umut ediyorum. Perşembe günü belki detaylı bir basın toplantısı yapılır ve yolumuza devam edilir." cevabını verdi.

Ali Ay, futbolcuları için transfer teklifi olup olmadığı sorusu üzerine ise, "Şu an hiçbir futbolcu için teklif yok. Herhalde herkes sezonun bitmesini bekliyor. Ayrılmak istediğini ileten ya da talep eden olmadı." değerlendirmesinde bulundu.
 

266393-haber

- "Bursaspor her zaman şampiyonluğa oynamalı"

Ali Ay, "Sportif açıdan takımın performansını nasıl buluyorsunuz?" şeklindeki soru üzerine de şu ifadeleri kullandı:

"Bursaspor'un sportif açıdan burada olmaması lazım. 'Kümede kalındı.' deniyor, bunun telaffuz edilmemesi gerekiyor. Maalesef futbolculara tek tek baktığınızda, bu takımın ilk 3'te olması lazım, fakat biz 11. sıradayız. Bursaspor her zaman şampiyonluğa oynamalı. Maliyeti düşük olsa da şampiyonluk için mücadele etmeli. Şampiyon olduğumuz sene en düşük maliyetli takımdık. Birliktelikle, takım ruhuyla, paraya önem vermeden, profesyonel ama amatörce mücadele ederek takım şampiyon olmuştu. Tekrar söylüyorum, altyapı olmazsa olmaz. En az 5-6 futbolcumuzun A takımda olması lazım ki, aidiyet duygusu ortaya çıksın."


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!