comScore
bilyoner

Galatasaray Galatasaray

Hamza Hamzaoğlu bir yıl sonra TT Arena'da

25 Kasım 2016, Cuma 00:09
Hamza Hamzaoğlu bir yıl sonra TT Arena'da

Süper Lig'in 12. hafta maçında Galatasaray sahasında Hamza Hamzaoğlu'nun çalıştırdığı Bursaspor'u ağırlayacak.

FutbolArena Detay - Lige iyi başlayan ama devamını getiremeyen Galatasaray, Bursaspor'la karşılaşacak. Mağlubiyet halinde hem yönetim hem teknik direktör Riekerik için en zor dönem olacak.

Ligde son olarak Fenerbahçe'ye kaybeden ve ezeli rakibinin bir puan gerisine düşen Galatasaray, Türk Telekom Arena'da bu hafta Bursaspor'la karşılaşacak. 
YÖNETİMİN EN ZOR MAÇI…

Geçen yıl 18 Kasım'da Galatasaray'da görevine son verilen Hamza Hamzaoğlu tam 1 yıl 7 gün sonra tekrar Türk Telekom Arena'ya çıkacak. Hamza Hamzaoğlu, bu kez Bursaspor teknik direktörü olarak sahneye çıkacak. 

Ligde son 4 maçın üçünü kaybederek puan sıralamasında Bursaspor'un da gerisine düşen Galatasaray'da hem yönetim hem de teknik direktör, en zor maçına çıkacak. Zira Galatasaray yönetimi Hamza Hamzaoğlu'nun görevine son verdiğinden beri bir türlü istikrarlı bir başarı gösteremedi.

Hamza Hamzaoğlu yönetiminde Bursaspor, Galatasaray'a karşı kazanırsa yönetim açısından kötü gitmeye başlayan işler krize dönüşecek. Oynattığı futbolla eleştirilerin hedefi olan Riekerink'in koltuğunda kalması iyice zora girecek.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!