comScore

FutbolArena TV

Hamza Hamzaoğlu: ''Penaltıyı Regattin aldı''

01 Mayıs 2017, Pazartesi 23:36

Osmanlıspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, kazandıkları penaltıyı Regattin'in aldığını belirterek, “Maçın başından sonuna kadar hem kontrolü elimizde tuttuk hem topa daha çok sahip olduk hem rakip sahada oynadık, daha fazla pozisyon ürettik ama en sevindirici tarafı kalemizde ciddi bir pozisyon görmedik” dedi. 
Atiker Konyaspor ile sahasında 0-0 berabere kalan ve bir de penaltı vuruşundan yararlanamayan Osmanlıspor'un Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, maç sonu düzenlenen basın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi. Hamzaoğlu, kazanmak istediklerini, aslında kazanabilecek oyunu da oynadıklarını düşündüklerini ancak gol bulmakta zorlandıklarını ifade etti. Oyuncularının ellerinden geleni yaptıklarını dile getiren Hamzaoğlu, “Maçın başından sonuna kadar hem kontrolü elimizde tuttuk hem topa daha çok sahip olduk hem rakip sahada oynadık, daha fazla pozisyon ürettik ama en sevindirici tarafı kalemizde ciddi bir pozisyon görmedik. Geldiğimiz günden bugüne kadar ilerleme kaydettiğimiz durumlar var ama eksiklerimizde var. Bundan sonraki haftalarda onları da tamamlayıp, artık sezonu en iyi şekilde bitirmeye çalışacağız. Oyuncularımı da Konyaspor'u da tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

“Penaltıyı Regattin aldı”
Penaltı pozisyonunu değerlendiren Hamzaoğlu, “Penaltıyı aldı biraz Regattin. Zaten devam etmeye de çalışsa yine belki kaleci düşürecekti onu. Çünkü kalecinin gelişi de onu biraz itti. Sonuçta kaçırdık penaltıyı. Umar'a da penaltı kaçırdığı için üzüldük” diye konuştu. 

Osmanlıspor FK Videoları