comScore

Darmstadt 98 Darmstadt 98

Hamit Altıntop'tan iddialı açıklama! "Dortmund maçında..."

07 Şubat 2017, Salı 15:44
Hamit Altıntop'tan iddialı açıklama!

Darmstadt'a transfer olan Hamit Altıntop, takımın içinde bulunduğu durumla ilgili açıklamalarda bulundu.

FutbolArena Dış Haberler - Bundesliga ekiplerinden Darmstadt ile transferin son gününde anlaşma sağlayan Hamit Altıntop, takımın durumuyla ilgili alman basınına açıklamalarda bulundu. Pozitif yönleri ön plana çıkarıp, keyif alarak futbol oynamaları gerektiğini belirten deneyimli futbolcu taraftarlara mesaj yolladı.

"DORTMUND'U YENMEK ZORUNDAYIZ"
Almanya Ligi'nde son sırada yer alan Darmstadt'ın kısa süre önce farklı bir ligde mücadele ettiğini hatırlatan Hamit Altıntop, "Darmstadt'ın sadece 3 yıl önce farklı bir ligde oynadığı unutulmamalı. Takım olarak stresi üzerimizden atarak sadece keyif alarak futbol oynamamız gerekiyor. Bu şekilde takımın üzerindeki baskı gidecek ve iyi sonuçlar gelebilecektir. Futbolda her zaman mucizeler var. Darmstadt son 3 yıldır bunu yapıyor, neden 4. kez olmasın? Biz her şeyin olumlu tarafına bakarak hareket etmeliyiz. Dortmund ile zorlu bir maça çıkacağız. Büyük bir takıma karşı oynayacağız ama biz sadece kazanmaya odaklandık." ifadelerini kullandı.

Eintracht Frankfurt maçında 79. dakikada oyuna dahil olan Hamit Altıntop, Dortmund maçında daha fazla süre almak istediğini de sözlerine ekledi.


Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"