comScore

Galatasaray Galatasaray

Hamit Altıntop 3 dakikada 50 bin TL kazandı

11 Eylül 2016, Pazar 10:05
Hamit Altıntop 3 dakikada 50 bin TL kazandı

Kayserispor maçında 90+1'de oyuna giren Hamit Altıntop yeni anlaşması gereği 3 dakikada 50 bin TL kazandı. 

FutbolArena - Kayserispor - Galatasaray maçında 90+1'de Nigel De Jong'un yerine oyuna giren Hamit Altıntop yeni kontratı sayesinde 3 dakikada 50 bin TL kazandı. 

Vatan'ın haberine göre; Hamit Altıntop, Galatasaray'la imzaladığı yeni sözleşmede maç başına anlaştı. Buna göre kadroda yer alıp sonradan oyuna girdiği maçlarda 12 bin 500 Euro kazanan Hamit, Kayserispor maçında puan başına anlaşmasından dolayı 90+1'de oyuna dahil olunca 2.500 euro kazandı. Toplamda 15 bin euro'ya ukaşan tecrübeli futbolcu Kayserispor maçında 3 dakikada sahada kalarak 50 bin TL'yi kasasına koydu. 
SERHAT ULUEREN'İN HAMİT ALTINTOP YAZISI

Serhat Ulueren, Vatan gazetesinde Galatasaray'ın Kayserispor beraberliğini ve Hamit Altıntop'un prim olayını şu şekilde kaleme aldı:

"Kimse kimseyi kandırmasın, G.Saray kötü oynamaya devam ediyor. Serdar sakat. De Jong girdi ve sakatlanıp çıktı. Cavanda, Sigthorsson sakat. Eee sonra G.Saray transferde süper adamlar almış. Fiyasko transferleri yapan G.Saray yöneticilerin ve menajerlerin isimlerinin kulüp tarafından açıklanmasını istiyorum. Açıklamazlarsa ben yazacağım! Gelelim Hamit olayına. Dün 90+1'de De Jong'un yerine girdi. Peki 3 dakika sahada kalarak ne kazandı? Tam 15 bin Euro yani 50 bin TL. Türkiye'de asgari ücretle çalışan 1 kişi ayda 1300 TL net kazanıyor. Bir başka ifadeyle Hamit'in 3 dakikada kazandığı parayı bir asgari ücretli tam 38 ayda kazanabiliyor." 

BİLYONER'E ÜYE OL, 20+20 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!