comScore

FutbolArena TV

Hamit Altıntop Ve Adil Gevrek ile Futbol Söyleşisi

25 Temmuz 2019, Perşembe 15:33

Yeni Malatyaspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde sahne alacağı günde Malatya'da özel bir etkinlik gerçekleştirildi. MalatyaPark AVM'de düzenlenen etkinlikte Malatyalı eski futbolculardan ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop ile Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek futbolseverlerle bir araya geldi. FutbolArena'nın medya sponsorluğunda gerçekleştirilen etkinlikle ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.
MalatyaPark AVM'de Hamit Altıntop ile Adil Gevrek futbolseverlerle buluştu

MalatyaPark AVM'de gerçekleştirilen etkinliğe futbolseverlerin ve Malatya halkının ilgisi büyük oldu. FutbolArena'nın canlı olarak yayınladığı söyleşide Hamit Altıntop ile Adil Gevrek birçok konuda önemli açıklamalarda bulundular.

HAMİT ALTINTOP: "MALATYALIYIM VE GURUR DUYUYORUM."
"Herkes Malatyalı olup olmadığımı soruyor. Evet Malatyalıyım ve gurur duyuyorum. İnsanın kökü sağlamsa doğduğu yeri unutmuyor ve yılar geçse de dönüyor. Bundan sonra da TFF yöneticisi olarak Malatya şehrine katkı sunmaya devam edeceğim."

ADİL GEVREK: "BU ŞEHİR FUTBOL ŞEHRİ"

"Bu şehir bir futbol şehri. Hedefimiz Süper Lig'de kalıcı olmaktı ve şimdi Avrupa'dayız. Bugün ilk maçımıza çıkacağız. Biz taraftarlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Bu akşam herkesin maça gelmesini istiyorum. Hem şehrimizi, hem bölgemizi hem de ülkemizi temsil edeceğiz. Bütün taraftarlarımızın ve 81 milyonun duasını istiyoruz."

Yeni Malatyaspor Videoları