comScore

Hamit Altıntop: "Böyle bir dünya yok"

09 Ekim 2021, Cumartesi 15:23
Hamit Altıntop:

TFF yöneticisi Hamit Altıntop, Norveç maçıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FutbolArena - A Milli Takım'dan sorumlu TFF Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Altıntop, Letonya yolculuğu öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Altıntop, "Takım halinde daha iyi oynayacağımıza inanıyoruz. Şansımızı değerlendirmek istiyoruz." dedi.

"BU TAKIM GERİYE GİTMİŞ"
"Bu takım 6 ay boyunca inanılmaz kan kaybetmiş. Geriye gitmiş. Takım halinde hareket etme konusunda sıkıntı çektik. Tecrübeli oyunculardan beklentilerimiz daha büyük. Onların daha fazla sorumluluk alıp verimli olmaları gerekir. Ama genel manada 5-6 günlük çalışmamızdan memnunum. Fakat oynadığımız oyunun yeterli olmadığını da kabul ediyorum. Takım halinde daha iyi oynayacağımıza inanıyoruz. Şansımızı değerlendirmek istiyoruz. Kısa vadeli hedefimiz Dünya Kupası'na katılmak. İlk sınavımızda berabere kaldık ama Letonya'da kazanarak şansımızı sürdürmek istiyoruz."

"BÖYLE BİR DÜNYA YOK"

"Ne kadar sabırsız olduğumuzu biliyoruz. Hamit Altıntop geldi, yeni hoca geldi, 'ne olacağını görelim' demek yerine hep birlikte bir şeyler yapmamız lazım. Hiç kimse, 'Bunu ben yaparım, çözerim' demiyor. Böyle bir dünya yok. En büyük eleştiri, mental çöküş. Bunu söylemeye gerek yok, bunu görüyoruz, hissediyoruz. Yeni hocayla beklentiler inanılmaz büyüdü. Beklentiler bugünden yarına karşılanacak şeyler değil."

"FERDİ KADIOĞLU'NU DESTEKLERİZ"

"Ben Almanya'da doğmuş olabilirim ama aynı değer ve kültürle büyüdüm. Hakan, Berkan, Ferdi de böyle. Adı Ferdi, Türk kardeşimiz. Belki Türkiye için oynamadı, oynamayacaktır ama o kardeşimizi her alanda destekleriz. Bizim görevimiz, bir spor adamı, yönetici olarak o arkadaşlarımıza destek olmak."

Son dakika Milli Takım Haberleri FutbolArena'da!

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!