comScore

Trabzonspor Trabzonspor

Hami Mandıralı, Yusuf Erdoğan'a yumruk savurdu - Trabzonspor Haberleri

14 Mayıs 2016, Cumartesi 21:27
Hami Mandıralı, Yusuf Erdoğan'a yumruk savurdu - Trabzonspor Haberleri

Trabzonspor'da Antalyaspor yenilgisinin etkisi sürerken maç sonrasında soyunma odasında şok bir kavganın yaşandığı ortaya çıktı.

FutbolArena - Trabzonspor'un, 7-0 yenildiği Antalyaspor maçının yankıları sürüyor. Oyunun son bölümünde mücadelenin gerginleştiği anlarda Yusuf Erdoğan'a sinirlenen Hami Mandıralı soyunma odasına girişte oyuncusunun üzerine yürüdü. 

 


Hami Mandıralı, Yusuf Erdoğan'a yumruk savurdu


Trabzonajans'ın haberine göre müsabakanın bitiminde yedek kulübesinde bir süre oturan ve Yardımcı Antrenör Turgay Karslı ile kısa süren görüşmesi ekranlara yansıyan Mandıralı'nın bu görüşmenin ardından hızını alamayarak içeride Yusuf'a sert şekilde çıkıştığı ve yumruk savurduğu belirlendi.
Mandıralı'nın bu tavrı soyunma odasında şok etkisi yaratırken oyuncular da olayı tepkiyle karşıladılar.  
 
271966-haber
 


Antalya Havaalanı'nda Hami Mandıralı taraftarlal kapıştı


Hami Mandıralı'nın gerginliği Antalya Havaalanı'nda da devam etti. Kendisine "ceketiniz çok güzel" diyen taraftara önce çantasını fırlatan daha sonra üzerine yürümeye çalışan Mandıralı görevlilerce güçlükle sakinleştirildi.

Antalya'da bu gelişmeler yaşanırken Trabzonspor Kulübü resmi internet sitesinden Hami Mandıralı'nın görevine son verildiğini kamuoyuna duyurdu.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!