comScore

Halkbank konut kredi faiz oranları ne kadar düştü? Halkbank konut faiz oranları ne kadar? (Halkbank konut kredisi)

10 Mayıs 2018, Perşembe 15:51
Halkbank konut kredi faiz oranları ne kadar düştü? Halkbank konut faiz oranları ne kadar? (Halkbank konut kredisi)

Halkbank'tan son dakika açıklaması! Halkbank'ta konut kredi faizlerinde indirime gidildi. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar Halkbank'tan yapılan açıklamanın ardından Halkbank konut kredi faizleri ne kadar oldu? sorularına yanıt almaya başladı. Bu gelişmeler üzerine Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan, konut kredi faizlerinde indirime gittiklerini açıkladı. İşte Halkbank konut kredi faizlerinde son durum ve 2018 konut kredi faiz oranlarına dair tüm detaylar. 

FutbolArena - Halbank konut kredi faizleri düştü mü? Ziraat Bankası'nın ardından Halkbank konut kredi faizlerinde de son dakika gelişmesi yaşandı. Konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için Halbank konut kredi faizlerinden müjdeli bir haber geldi. Ziraat Bankası'nın ardından Halbank da konut kredi faizlerini düşürünce konut sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız, konut kredi faiz oranları düştü mü ve en önemlisi Konut kredi faiz oranları ne kadar oldu? sorularının cevaplarına yanıt aramaya başladı. 

Peki Halkbank konut kredisi faizleri ne kadar düştü? Halkbank konut faizleriyle ilgili Halbank'tan bir açıklama geldi. Halbank konut kredisinde faiz indirimine gittiğini açıkladı. Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan yaptığı açıklamada konut kredisi faiz oranlarında indirime gittiklerini söyledi. Son dakika Halbank konut kredisi faiz gelişmelerine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 
OSMAN ARSLAN'IN AÇIKLAMASI ŞU ŞEKİLDE:

Konut piyasasındaki talebin, ekonomik büyümenin asli unsurlarından biri olduğunu vurgulayan Halkbank Genel Müdürü Osman Arslan şunları söyledi: “Konut sektörünün, ekonomimize sağladığı katma değer ve diğer sektörleri etkileme potansiyelini göz önünde bulundurduk, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerini de dikkate alarak her zaman olduğu gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak özel bir çözüm sunmaya gayret ettik. Her aile bir ev sahibi olsun istiyoruz, müşterilerimize kolaylaştırıcı çözümler sunmayı aynı zamanda sosyal sorumluluk anlayışımızın bir gereği olarak görüyoruz. Konut faizlerinin yüzde 1 oranının altına çekilmmiş olması, inşaat sektörüne verilen desteği bir kez daha gösteriyor. Yüzde 1 oranın altındaki faizlerle satışların açılacağına inanıyorum. Canlanan inşaat sektörünün tüm sektörlere de hareket getireceğini düşünüyorum.Konut kredisi hesaplamasında aylık taksit tutarını aylık düzenli gelirinize göre belirlemelisiniz. Basit bir kontrol olarak kredi taksitinin aylık gelirinizin yarısından yüksek olmamasına dikkat edebilirsiniz. Akbank konut kredisi başvurunuzu Hesapkurdu üzerinden yaptığınızda başvurunuz anında değerlendirilerek SMS veya telefon ile bilgilendirme yapılır. Ayrıca değerlendirme süreci ve tüm kredi aşamalarınız Hesapkurdu tarafından takip edilir.

KREDİ HESAPLAMASI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"