comScore

Halk TV yayını neden kesildi? Halk TV yayını neden yok 2018? Halk TV yayınına ne oldu?

30 Mayıs 2018, Çarşamba 01:55
Halk TV yayını neden kesildi? Halk TV yayını neden yok 2018? Halk TV yayınına ne oldu?

Halk TV'de yayın kesildi. Halk TV'de 29 Mayıs 2018 Salı akşamı yayın kesildi. Bu gelişmenin ardından insanlar Halk TV kapandı mı? Halk TV'de yayın neden kesildi? Halk TV'ye ne oldu? sorularına yanıt aramaya başladı. Tüm gelişmeler haberimizde. 

Halk TV'de son dakika! Halk TV yayını neden kesildi? Halk TV yayınında arıza mı var? Halk TV yayını neden yok? Halk TV'de Halk Arenası programı neden yayınlanmadı? 29 Mayıs 2018 Salı günü Halk TV'de akşam saatlerinde yayının kesilmesinin ardından vatandaşlar Halk TV'ye ne oldu? Halk TV yayını neden kesildi? diye arama yapmaya başladı. Daha sonrasında ise Halk Arenası programından Uğur Dündar bir paylaşımda bulundu. 


Halk TV 29 Mayıs 2018 


Uğur Dündar kendisine ait twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Dikili İlçe Seçim Kurulu, 15 Haziran Cuma akşamı Atatürk Meydanı'nda yapacağımız Halk Arenası'nı yasakladı. Yaşasın demokrasi, yaşasın hukuk devleti!" ifadelerini kullandı. 

Peki Halk TV 29 Mayıs 2018 Salı günü neden kapandı? Halk TV yayını neden kesildi? Halk TV'de yayının kesilmesinin ardından vatandaşların merakla yanıt aradığı bu sorunun cevabı netleşmeden Halk TV'de yayın geldi. Sinyal problemi yaşandığına dair iddialar olduğu belirtilirken, Halk TV'den neden yayının kesildiği konusunda ise henüz bir açıklama yapılmadı. 

Halk Tv güncel frekans bilgileri 2017-2018
TÜRKSAT 4A UYDUSU


Frekans: 12423
Symbol: 27500
Polarizasyon: Dikey (V)
FEC: 3/4
D-Smart, 272. kanal
Dijitürk 53. Kanal

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"