comScore

Halk TV kapandı mı? Halk TV neden yok? Halk TV yayını neden kesildi?

17 Mayıs 2018, Perşembe 12:29
Halk TV kapandı mı? Halk TV neden yok? Halk TV yayını neden kesildi?

Halk TV'de yayının kesilmesinin ardından sosyal medya ve internet ortamında Halk TV kapandı mı? sorularına insanlar yanıt aramaya başladı. Peki Halk TV gerçekten kapandı mı? Halk TV yönetiminden yayının kesilmesi ve Halk TV'nin kapanıp kapanmadığına dair açıklama geldi. 

FutbolArena - Halk TV yayını neden kesildi? Halk TV kapandı mı? Halk TV'de yayının kesilmesinin ardından insanlar Halk TV'nin kapanıp kapanmadığını merak etmeye başladı. Peki Halk TV'nin yayını neden kesildi? Halk TV'yi dün izlemeyen seyirciler, hem yayının neden kesildiğini, hem de Halk TV kapandı mı? sorularını sormaya başladı. Peki gerçekten Halk TV kapandı mı? Halk TV'nin yayını neden kesildi? Tüm bu soruların cevapları haberimizde. 

Halk TV'nin yayını kesilme sebebi ortaya çıktı. Halk TV'de yayının kesilmesinin ardından Halk TV'nin kapanıp kapanmadığını merak edenler için son dakika Halk TV gelişmeleri haberimizin devamında. Fiber kablolarda meydana gelen bir arıza nedeniyle Halk tv'nin yaynın kesildi. Arıza giderildikten sonra Halk Tv yayınına devam edecek. Halk TV'de dün de yayın kesilince Halk TV'den resmi açıklama yayınlandı. Halk TV yönetiminden yaptığı resmi açıklamada, ""Televizyon yayınımız teknik bir arıza nedeniyle yapılamamaktadır. Duyurur, özür dileriz." ifadelerini kullandı. 


Halk Tv güncel frekans bilgileri 2017-2018
TÜRKSAT 4A UYDUSU


Frekans: 12423
Symbol: 27500
Polarizasyon: Dikey (V)
FEC: 3/4
D-Smart, 272. kanal
Dijitürk 53. Kanal

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"