comScore

Halis Özkahya'dan Steaua Bükreş - Hapoel Beer Sheva maçında skandal hata!

03 Kasım 2017, Cuma 01:08
Halis Özkahya'dan Steaua Bükreş - Hapoel Beer Sheva maçında skandal hata!

UEFA Avrupa Ligi'nde oynanan Steaua Bükreş - Hapoel Beer Sheva maçının 52. dakikasında müsabakayı yöneten Halis Özkahya skandal bir karara imza attı. 

FutbolArena - Halis Özkahya'dan skandal hata! UEFA Avrupa Ligi'nde Steaua Bükreş ile Hapoel Beer Sheva arasında oynanan maçın ikinci yarısı 1-1 devam ederken gelişen Steaua Bükreş atağında Hapoel futbolcusu kaleye giden topu eliyle kontrol etmesine rağmen devam kararı çıktı. Steaua Bükreş futbolcuları ve taraftarları bu karara adeta isyan etti. 
 

Steaua Bükreş - Hapoel Beer Sheva Halis Özkahya'nın pozisyonu


UEFA Avrupa Ligi'nde Steaua Bükreş - Hapoel Beer Sheva arasında oynanan maçın 52. dakikasında Halis Özkahya skandal bir karara imza attı. Maç 1-1 devam ederken gelişen Steaua Bükreş atağında kaleye giden topu Hapoel Beer Sheva'nın oyuncusu eliyle kontrol etti. Bu esnada Steaua Bükreş futbolcuları Halis Özkahya'nın başında toplanırken, karar devam yönünde oldu. 

Müsabaka ise 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Steaua Bükreş futbolcuları maçın ardından Halis Özkahya ve yardımcılarının başında toplanarak 52. dakikadaki pozisyon için yoğun itirazlarda bulundu. 
Steaua Bükreş bu sonuçla puanını 10'a yükseltti ve gruptan çıkmayı garantiledi. Hapoel Beer Sheva ise 4 puanla 3. sırada yer alıyor. 

BECALİ'DEN İLK SÖZLER:
Steaua Bükreş'in sahibi Becali maçın ardından yaptığı açıklamada, ""Pozisyon net penaltıydı ama şu anda bunu konuşmak istemiyorum. Gruptan çıktık. Sevinçliyiz." diye konuştu. 

POZİSYONU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Oyundan çıktı, hüngür hüngür ağladı

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)