comScore

Hakmar indirimli ürünler 9 Ağustos (Hakmar indirim kataloğu)

09 Ağustos 2018, Perşembe 11:25
Hakmar indirimli ürünler 9 Ağustos (Hakmar indirim kataloğu)

Hakmar indirimli ürün kataloğu! Hakmar indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek Hakmar fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Hakmar indirimli ürünler 9 Ağustos arasında hangi ürünler öne çıkıyor? Hakmar kataloğu ve Hakmar indirim fırsatları haberimizde.

Hakmar indirim kataloğu! Hakmar indirim kataloğunu incelemek isteyen Hakmar indirimlerinden faydalanmak isteyenler için Hakmar marketlerinin 9 Ağustos'ta sunmuş olduğu aktüel ürünler kategorisinde yer alan ürünleri sizlere hazırladık. 9 Ağustos Hakmar  indirim ürünleri arasında öne çıkanlar hangileri, Hakmar  ürün kataloğu, Hakmar aktüel ürünleri ve Hakmar mağazalarında uygulanan fırsatlar haberimizde yer alıyor. 
 

Hakmar 9 Ağustos indirimli ürünler kataloğu (9 Ağustos Hakmar indirim kataloğu)


Hakmar 9 Ağustos indirimli ürünler kateloğunda far yaratan fırsatlar ve kampanyaları inceleyebilirsiniz. Hakmar mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Gelecek hafta Hakmar 9 Ağustos kataloğunda yer alan kampanyalar arasında en çok indirim hangi ürün grubunda yapılacak?

9 AĞUSTOS İNDİRİMLİ HAKMAR ÜRÜNLERİ
Bay bayan spor ayakkabı 59,95 TL
Gelin damat bebek 16,95 TL
Oyuncak doktor seti 29,95 TL
Bayan lastikli etek 16,95 TL
Lastikli penye çarşaf çift kişilik 18,95 TL
Saten güneşlik 24,95 TL
Diz altı çorap 1,25 TL
Porselen kahvaltı tabağı 4,95 TL
Çelik termos 44,90 TL
Askılı dolap düzenleyici 7,90 TL
Bay bayan kot keten kapri 13,95 TL
Saten tül 59,95 TL
Bayan terlik 8,95 TL
Mega kutu 14,95 TL

HAKMAR İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN >>


Hakmar ne zaman kuruldu? Hakmar'ın vizyonu ve misyonu nedir?


1997 yılında İstanbul Pendik'te kurulan Hakmar Alışveriş Merkezleri, öncelikle bu bölgede hızla büyüyerek, bugün şube sayısını 25'e çıkartmış, deneyimli personel kadrosu ve binlerce m2‘lik satış alanı ile son yıllarda sektörün dikkat çeken firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Yüksek satın alma gücü, dinamik yapısı ve perakendeciliği iyi bilen yönetimiyle Hakmar; hizmet kalitesini ve ürün çeşitliliğini sürekli olarak geliştirmektedir.

Hakmar'ın Vizyonu: Hakmar'ın perakende sektöründe sürekli gelişimini hedef alan, nihai müşteri memnuniyetini sağlayan, güvenilir ve saygın bir kuruluş olmaktır.

Aydın Cingiz ile Bi' Dakka | Ersun Yanal sorumluluktan kaçabilir mi?


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.