comScore

Hakmar indirimli ürünler 20 Ağustos (Hakmar aktüel ürün kataloğu)

20 Ağustos 2018, Pazartesi 11:01
Hakmar indirimli ürünler 20 Ağustos (Hakmar aktüel ürün kataloğu)

Hakmar indirimli ürün kataloğu! Hakmar indirimli ürünler kataloğunu inceleyerek Hakmar fırsatlarından haberdar olabilirsiniz. Hakmar indirimli ürünler 12 Ağustos arasında hangi ürünler öne çıkıyor? Hakmar kataloğu ve Hakmar indirim fırsatları haberimizde.

Hakmar indirimli ürünler. 20 Ağustos Pazartesi Hakmar indirim kataloğu. Hakmar market zincirinin düzenlediği indirimlerden faydalanmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. Sizler için Hakmar indirimli ürünleri listeleri. 20 Ağustos Pazartesi Kurban Bayramı Arefe günü geçerli olarak Hakmar indirimli ürünler haberimizde.


Hakmar 20 Ağustos indirimli ürünler kataloğu (20 Ağusto Pazartesi Hakmar indirim kataloğu)


Hakmar 20 Ağustos Pazartesi günü reyonlarda olacak indirimli Hakmar ürünlerini sizler için derledik. Hakmar indirimlerinden, fırsatlarından ve kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız haberimize göz atabilirsiniz. Meyve, sebze, dondurulmuş yiyecekler, gıda ve temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubunda gerçekleştirilen Hakmar indiriminden haberdar olmak istiyor ve bu indirimlerden faydalanmak istiyorsanız aşşağıda vereceğimiz listeye göz atabilirsiniz.

20 AĞUSTOS İNDİRİMLİ HAKMAR ÜRÜNLERİ
KARPUZ KG 1,29 TL
ÜZÜM ÇEKİRDEKSİZ KG 3,99 TL
ERİK MÜRDÜM KG 2,99 TL
SOĞAN KG 1,99 TL
PATATES KG 2,49 TL
MARUL GÖBEK 1,95 TL

TÜM ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYINFutbolArena Haber Turu (22 Eylül 2020)