comScore

Hakmar indirim kataloğu 6 Eylül (Hakmar indirim kampanyaları)

29 Ağustos 2018, Çarşamba 10:18
Hakmar indirim kataloğu 6 Eylül (Hakmar indirim kampanyaları)

Hakmar marketlerinde birbirinden cazip indirim fırsatlarını kaçırmak istemiyorsanız Hakmar indirim kataloğunda yer alan ürünleri incelemenizi öneriyoruz. Hakmar kampanyaları ve Hakmar indirimleri şeklinde yapılan aramalar sonucunda Hakmar marketlerde hangi ürünlerde ve hangi tarihlerde indirim fırsatları olduğunu haberimizde öğrenebilirsiniz.

Hakmar indirimleri 6 Eylül! Hakmar marketlerde her hafta ve her ayın çeşitli günlerinde birbirinden cazip indirim kampanyaları vatandaşlara sunuluyor. Hakmar marketlerinde bu hafta indirim fırsatları arasında yer alan ürünleri görmek için Hakmar indirim kataloğu 6 Eylül, Hakmar kampanyaları, Hakmar indirimleri şeklinde aramalar yaparak haberimize ulaşabilir ve Hakmar indirimli ürünler listesini görebilirsiniz. 

Hakmar indirimlerinlerinde neler var, Hakmar indirimleri ne zaman, Hakmar indirim günleri, Hakmar kampanyalı ürünler, Hakmar kataloğu, Hakmar ürünleri indirim aramalarının yanıtları burada. 
 

Hakmar indirimleri 6 Eylül (Hakmar aktüel ürünler kataloğu)


Hakmar mağazalarında en sağlıklı ve hijyenik ürünleri uygun fiyatlar karşılığında satın alabiliyorsunuz. Hakmar marketlerinde sunulan indirim fırsatlarından faydalanmak için Hakmar ürün kataloğunu kaçırmamalısınız. Hakmar mağazalarında etli taze mamüller, süt ve süt ürünleri, kahvaltılık, içecekler, bakliyat ve unlu mamüller, tatlılar ve atıştırmalıklar, meyve ve sebzeler, dondurulmuş yiyecekler, gıda dışında ürünler, temizlik malzemeleri gibi birçok ürün grubundan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
HAKMAR 6 EYLÜL İNDİRİMLİ ÜRÜNLER

Renkli lüks satranç 14,95 TL
Karaca İngilizce-Türkçe resimli ciltli sözlük 6,95 TL
Redhouse Rs-006 sözlük 13,95 TL
Gingko melodika 32 tuşlu 49,95 TL
Noki not kağıt set 4,95 TL
Ark magazinlik 4,95 TL
Gingko okul öncesi faaliyet seti 3,95 TL
1-8 sınıf soru bankası karma 7,95 TL
Gingko kağıt fon 50×70 10'lu rulo 3,95 TL

İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİN TAM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN


FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)