comScore

Hakmar 23 Ağustos indirimleri (Hakmar ürün kataloğu)

23 Ağustos 2018, Perşembe 10:17
Hakmar 23 Ağustos indirimleri (Hakmar ürün kataloğu)

Hakmar indirimleri 23 Ağustos arasında birçok üründe büyük fırsatlar vatandaşları bekliyor. Hakmar marketlerde bayram sırasında yapılacak alışverişlerde uygulanacak kampanyalarla ilgili detaylı bilgileri haberimizde hazırladık. Hakmar indirimleri 23 Ağustos ve kampanyalarından haberdar olmak ve Hakmar aktüel ürün kataloğunu incelemek için haberimize göz atabilirsiniz. 

Hakmar indirimleri 23 Ağustos kataloğu! Hakmar marketlerinde bugün ve yarın yapılacak olan alışverişlerde hangi ürünlerde fırsatlar sunulacak? Hakmar aktüel ürün kataloğunu inceleyerek 23 Ağustos Perşembe gününden itibaren indirimli olarak alabileceğiniz ürünleri görebilirsiniz. Hakmar marketlerde her hafta yapılan indirim fırsatlarında bu hafta yer alan ürünleri sizler için hazırladık. 

Hakmar indirimleri, Hakmar kampanyaları, Hakmar kataloğu, Hakmar aktüel ürünler kataloğu 23 Ağustos gibi tüm aramalarınızın yanıtları haberimizde. 
 

Hakmar 23 Ağustos indirimli ürünler (Hakmar kampanyalı ürünler)


Hakmar marketlerde uzun yıllardır devam eden indirim fırsatları kaldığı yerden tüm hızıyla sürüyor. Migros indirimlerinden faydalanmak için bulunduğunuz yerdeki Hakmar marketlere uğramanız yeterli olacaktır. Hakmar marketlerinde gıdadan, temizlik ürünlerine, şarküteri ürünlerinden, kahvaltılık ürünlere ve meyve sebzeden hazır dondurulmuş gıdalara kadar birçok ürünlerde fırsatlardan faydalanabilirsiniz. 
HAKMAR İNDİRİMLİ ÜRÜNLER İÇİN TIKLAYIN
 

Hakmar nedir? Hakmar ne zaman kuruldu?


Hakmar marketleri tarafından yapılan bilgilendirmede şu ifadelere yer veriliyor:

"Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı'da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi'nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturması, ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla, yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon; kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiş, geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir."

FutbolArena Haber Turu (24 Eylül 2020)