comScore

Hakemi tehdit etti 3 ay men cezası aldı

11 Ocak 2018, Perşembe 23:37
Hakemi tehdit etti 3 ay men cezası aldı

İtalya 4. Lig takımı Monteriso'da forma giyen 37 yaşındaki Brezilyalı futbolcu hakemi tehdit ettiği gerekçesiyle 3 ay futboldan men edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Shakhtar Donetsk ve Brezilya futbolunun bir dönem önemli futbolculardan Matuzalem futboldan 3 ay men edildi. 

Son olarak Miami'ye transfer olduktan sonra buradan ayrılan ve İtalya 4. Lig takımlarından Monterosi'ye transfer olan 37 yaşındaki Matuzalem hakemi tehdit ettiği gerekçesiyle 3 ay futboldan men edildi. 
HAKEMİN ELİNDEKİ KIRMIZI KARTI ALDI VE...

İtalya 4. Lig takımlarından Monterosi'de futbol hayatını sürdüren Matuzalem, bir müsabakada rakip futbolcuya yaptığu sert faul sonrasında kırmızı kart görmüştü. Bu karara çok sinirlenen Matuzalem hakemin elindeki kırmızı kartı aldı ve yere fırlattı. Bu andan sonra hakemin üzerine yürüyen Matuzalem tehditvari söylemlerde bulundu. 

Disiplin Kurulu tarafından alınan karar sonrasında Matuzalem'in 3 ay futboldan men edildiği açıklandı. 
 

Matuzalem kimdir?


Kariyerinde Shakhtar Donetsk, Lazio, Genoa, Bologna, Napoli gibi takımlarda forma giyen Matuzalem son olarak ABD takımlarından Miami'ye transfer olduktan sonra buradan ayrılmıştı ve 37 yaşında bedelsiz olarak İtalya 4. Lig takımlarından Monterosi'ye transfer oldu. Matuzalem bu sezon 15 maçta görev aldı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

SON 24 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)