comScore

Hakan Survivor'da eleme adayı oldu! Hakan'ın Survivor ada konseyi sözleri! (Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli?)

15 Nisan 2018, Pazar 00:32

Survivor yeni bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler takımında eleme adayları belli oldu. Cumali ve Hakan aday oldu. Hakan Hatipoğlu'nun Gönüllüler takımında ilk kez aday olması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Hakan Hatipoğlu'nun Survivor'da aday olmasının ardından Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. 

FutbolArena - Hakan Hatipoğlu Survivor'da eleme adayı oldu mu? Survivor yeni bölümünde dokunulmazlık oyunu kim kazandı? Survivor'ın yeni bölümünü izlemeyenler için dokunulmazlık oyunu ve ada konseyinde yaşananları sizler için derledik. Survivor'ın yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler arasında oynanan dokunulmazlık oyununu Ünlüler 10-3 gibi farklı bir skorla kazandı. Ada konseyinden çıkan isimler ise Cumali ve Hakan oldu. Hakan Hatipoğlu'nun ilk kez bu sezon Survivor'da aday olmasının ardından Survivor'da Hakan Hatipoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevapları aranmaya başladı. 


Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı?


Survivor TV8'de yayınlanan yeni bölümünde Ünlüler ile Gönüllüler takımı dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Ünlüler rahat bir galibiyet alırken, Gönüllüler takımında bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan isim Hilmicem oldu. Ada konseyinde ise yapılan oylama sonucunda ilk aday Cumali oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hilmicem ise aday konseyinde Hakan'ı aday çıkardı. 

Survivor yeni bölüm fragmanında Hilmicem bir erkek aday söylemesi gerektiğini ve Hakan'da karar verdiğini söylerken, Hakan ise takım arkadaşlarının kendisini güçlü bir rakip olarak gördüğünü söyledi. 

Survivor Hakan ada konseyi


Hakan Hatipoğlu ada konseyinde Hilmicem tarafından aday çıkarılmasının ardından yaptığı konuşmada, "Cumali ile aynı potada olmak beni üzecektir. Ancak bu da Survivor'ın kuralıdır. Herhangi bir kırgınlık yaşamam. Hakkımızda hayırlısı. Yarın aslanlar gibi potada mücadelemizi vereceğiz. Cumali ile aynı potada olmak garip bir duygu ama oyunun kuralı bu. Üzgünüm fakat burası Survivor. Aday olmayı da bekliyordum açıkçası." diye konuştu. 


Hakan Hatipoğlu (Survivor) kimdir?


Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979'da Çanakkale'de doğdu. Milli sporcu, yarışmacı, oyuncu ve sunucu. Işık Üniversitesi İşletme Bölümü, Marmara Üniversitesi Yüksek Lisans İşletme Bölümü'nde eğitim aldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. Hakan, Milli bir sporcudur ve Adalarspor'da aktif olarak Su Topu oynamaktadır. 2013 Akdeniz Oyunları'nda Türkiye Sutopu Milli Takımı'nda yer almıştır.

FutbolArena akşam haberleri turu (17 Temmuz 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.